Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munka, pénzkeresési...

Milyen munka, pénzkeresési lehetőségek vannak Magyarországon amik jól keresnek, szórakoztatóak és legális?

Figyelt kérdés

Lehetőleg Szabolcs-Szatmár Bereg és Hajdú Bihar megyében..?


Amit a szempontok alatt értek: jól keres: nem éhbérért dolgozni.. legalább havi 250...


szórakoztató: nem csicska munka, nem egészségtelen munkavégzés, nem unalmas.. változatos dolog..


legális: ez egyértelmű...


Külföldi válaszokat is elfogadok.. mert attól félek, hogy erre nem sok használható válasz fog jönni..



2013. jan. 6. 00:03
 1/10 anonim válasza:
irány külföld :D itthon nem hiszem , hogy találsz olyan helyet ahol 250ezret keresel , ha igen akkor tévedtem :)
2013. jan. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

sajnos egyenlőre én is így gondolom :( azért reménykedem még. hátha egy válaszoló tud valami bíztatót mondani :)


(ne érts félre, örülök a válaszodnak, illetve minden hasonló válasznak is)

2013. jan. 6. 01:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a kocsma vagy diszkó nyitása valamelyik nagyobb településen/városban.
2013. jan. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 alcapone386 válasza:
politikusi szakma eléggé kifizetődő ;)
2013. jan. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Egyenlőre"... "bíztató"...


Ne haragudj, de borzalmas a helyesírásod.


Nekem tökéletes, felsőfokú végzettségem van, irodai munkát is végzek, mégse keresek többet 140 nettónál.


Semmit nem írtál arról, hogy mihez értesz, milyen végzettséged van, de ebből látszik, hogy a humán területekhez nem sokat konyítasz, szóval hacsak programozni nem tudsz, akkor azt mondom, hogy sehogy nem fognak valóra válni itthon a vágyaid. Pláne nem Szabolcsban.


A fizikai munkát soha nem fizették meg jól, és tetszik vagy sem, valakinek éhbérért is dolgoznia kell.


Hacsak nem értesz valamihez, és csinálod meg belőle te magad a jövedelmező vállalkozásodat.

2013. jan. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A JÓ fizikai munkat megfizettek mindig is. Haverom hidegburkolo, es jobban keres, mint mi (2 programozo plusz egy kozgazdasz) egyuttveve...
2013. jan. 6. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor még otthon dolgoztam (nem Szabolcsban) szezonban vendéglátásban megkerestem a havi 280-300 nettót, de télen is megvolt a 160-170. Ez a nyári dömpingben úgy nézett ki hogy napi 12 óra, heti 6 nap és hajnalban estünk haza, szóval nem mondom hogy nem volt kemény, de a csapat jó volt és végig ökörködtük a napot amennyire lehetett.
2013. jan. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 alcapone386 válasza:

Aki teheti megy ki külföldre! Nem véletlen! Jobb munkakörülmények, arányosabb fizetés. Ott is sokat kell dolgozni, de legalább kifizetnek. Külföldön fizikai munka keresettebb. Szellemi munkát általában állampolgárok végzik.


Kérdésre válasz: egy orvos alap bére se éri el a 250eFt ot.

2013. jan. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mint írtam, a jó és igényes fizikai munkát megfizetik itthon is. Az emberek java részének tele van a f*sza a kókler, felületes, részegen dolgozó "szakmunkásokkal", és inkább kifizetnek kétszer annyit, de az álljon ott 20 évig. Külföldön sincs kolbászból kerítés. Nem értem, miért hiszi azt mindenki, hogy kimész, találsz munkát, aztán szétkeresed a fejed. Megjártam már angliát, németországot, USA-t, és ameddig ugyanolyan életszínvonalon éltem, mint itthon, addig nem is tudtam félretenni sokkal többet, mint amennyit itthon...
2013. jan. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Talán én tudok valamit, ebben a 2 megyében, ha aktuális még keress meg.
2013. jan. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!