Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik legális, nem kamu,...

Létezik legális, nem kamu, otthon végezhető munka? Találkozott már valaki ilyennel vagy csak valótlan otton végezhető álláshirdetéssel?

Figyelt kérdés
2008. nov. 8. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Sokszor kérdezték már. Nem írt ki néhányat, amikor feltetted?


Röviden: létezik, de igen nehéz megtalálni. Ha visszakeresel, találsz néhány mutatót is ilyenekre.

Már, ha tudod, hogy MILYEN munkát vállalnál: programozást vagy gombválogatást?

2008. nov. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Termelő cégeknél érdemes bedolgozói munkát vállalni.Ez abból áll,hogy otthon végzed a melót a cég által biztosított eszközökkel,kisebb gépekkel,határidőre.Azért érdemes ilyet vállalni,mert teljesen legális,szerződést kötnek Veled (bedolgozói szerződés),általában határozott időre.A vállalatok is szívesebben végeztetik a munkák java részét bedolgozókkal,mert rájuk más jogszabályok érvényesek,mint a saját alkalmazottakra (summa summárum:"kevesebbe kerül" egy bedolgozó).A hírdetések zöme,ahol tőled 100 km-re fekvő városok hírdetnek,postafiók címmel,fiktív (=kitalált)nevekkel,kamu ajánlatok.Szerencsét lehet náluk próbálni,de csak az idődet pazarlod a legtöbbjükre,no meg a pénzedet,hiszen a legtöbbje azzal nyit,hogy fizess be ennyit + annyit,ők meg küldik a munkához szükséges anyagot,felszerelést.Az a legbiztosabb,ha tőled közel lévő cégnél keresel bedolgozást,ahol személyesen beszélhetsz a majdani munkáltatóddal.
2008. nov. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem sajat webboltom van, egesz jó. bar milliomos nem leszek belole, azert kiegeszitesnek jo.


forditast is vallalhatsz, forditoirodanal, ha jo vagy vmelyik nyelvbol.

2008. nov. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
hát vanegypár ablakpucolás felmosás...
2008. dec. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A minap kerestek meg engem is egy ilyen ajánlattal,mivel már én is régóta keresek,de nem igazán láttam fantáziát benne.Interneten kéne terjeszteni egy hangoskönyvet,ami a munkáltató cég termékeit tartalmazza,tehát elektronikus úton kell terjeszteni az árut.Pénzt akkor látsz az egészből,ha általad több vásárlót kap a cég,de hogy hogyan ellenőrzöd vissza,mekkora forgalmat csináltál,abba már nem bonyolódtam bele,mert felesleges időpocsékolásnak tartom,még azoknak se éri meg,akik 24h-ból huszonhármat a gép előtt töltenek.
2008. dec. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az meghírdetett (!)otthon végezhető munkák 90%-a külön pénzbefektetést igényel az elején.Valahol utánvételben kell a csomagot átvenni,ami a szükséges munkaeszközöket tartalmazza (ha bedolgozói munkát vállalsz).

Azok a bedolgozói munkák megbízhatóak talán a leginkább,amit termelő cégek adnak ki.A nagynéném évekig egy gyárban dolgozott,ahol összeszerelői munkákat végeztek,később leszámolt tőlük,de a mai napig is bedolgoz nekik,a lakásában csinálja a melót.

2008. dec. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
legyen eszed, kurázsid, váltsd ki a vállalkozóit, és kezdj neki... szüleim évekig otthon dolgoztak, sőt, dolgoztattak. "bedolgozókat"
2009. márc. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 krisz1983 válasza:

Igen létezik, én ezt csinálom pár hónapja nekem bevált

Ez egy spanyol hírdető cég, hírdetéseket kell feladni ezért fizetnek, ajánlott hozzá payoneer kártya.


Bővebb info:

[link]


Reg:

[link]

2014. aug. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!