Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ismer valaki Corvinuson (vagy...

Ismer valaki Corvinuson (vagy máshol) végzett gazdaságinformatikust, akinek jó helyen, jó pozícióban sikerült elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Furcsának találom, hogy nem lehet információt találni arról, hol kötnek ki a gazdaságinformatikus végzettséggel rendelkezők.

2013. jan. 7. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Nincs ebben semmi furcsa. Nem lehet hallani róla, mert senki nem túl büszke rá. Munkanélküli, vagy egész nap robotol kódokat írva havi 100 nettóért.
2013. jan. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Honnan származik ez az információd?

Nekem minden programozni tudó ismerősöm minimum nettó 300ezret keres.

Van egyébként egy munkatársam, aki Corvinus gazdinfón végzett, de ő már kb. 10 éve a pályán volt mint programozó, amikor elvégezte, szóval ő nem a gazdinfó szak által lett sikeres, hanem a programozói tehetségével.

2013. jan. 7. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem legalább 5 ismerősöm végzett ott. Én is majdnem oda jelentkeztem. Abból 1 lett sikeres, de azért nem 300 nettó a valóság, hanem 300 bruttó. Ami igencsak nagy különbség.

További 4-en a fentebbi opciók közül válogatnak.

2013. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ismét köszi!

A 300 nettó valóban nem kezdőfizetés, de 4-5 év tapasztalattal már reális, sőt helyenként még 400-450 nettó is. (Közvetlen, közeli ismerősöm - Budapest)

2013. jan. 7. 15:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm végzett ott, ő a Nokiánál (és otthon éjjel-nappal, vendégségben laptoppal) egész nap robotol kódokat írva havi biztos nem 100 nettóért.

2 évig viszont nem talált munkát.

2013. jan. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!