Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a munkahelyetek, mit...

Mi a munkahelyetek, mit dolgoztok? És mi a szakmátok amit tanultatok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 12:59
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Fizikusnak tanultam, kutattam, doktorit is csináltam végeztem külföldön, majd hazajöttem és megpróbáltam itthon is egyetemi kutatóként létezni, de 2 munkahely, két év után föladtam. Nem tetszik a közeg, és a fizetés sem, nem is voltam túl sikeres.

Így miután lejárt a szerződésem, most - hosszú gondolkodás, járkálás, érdeklődés után - az informatikán belül találtam egy szimpi remélhetőleg izgalmas területet, abba az irányba tanulgatok itthon, közben pályázgatok, interjúzgatok. Jó idegennyelv-tudással, matematikai-statisztikai tapasztalattal, némi informatikatudással, külföldi tapasztalattal, sok fejvadász keres meg.

Igaz, minden lépés hetekig tart, 3 hónap és 20 interjú után még mindig várok az első konkrét ajánlatra, már egy-két hónapja azt gondolom, most már csak hetek kérdése...

39 F

2015. máj. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!