Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akinek összejött egy kis pénz...

Akinek összejött egy kis pénz valami netes reklám, vagy ingyenes pénzekeresős valamiből az írjon légyszi. Akár ha csak 3000Ft is, mit kellett csinálni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Nincs ilyen 1000 x le lett írva.
2009. aug. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hát, ilyen nemnagyon van, nekem devizatőzsdéből jött össze kicsi, de ahhoz érteni kell, meg fényképeket és grafikákat árulok egy honlapon, abból is összejött valamennyi. Próbáltam é nis sokmindent, de pénzt csak pénzből vagy munkából lehet szerezni.
2009. aug. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Van ilyen , ha nem értetek hozzá akkor minek kell hülyeségeket írni?


Surfbarok rendesen fizetnek , ha sokan tartoznak alád havi 25euro megvan egy surfbarral ( nekem is fizettek) ,bannerra klikkelgetős is van stb.

Msn partneremnek pénzkereső foruma is van ..nem véletlenül.

Persze ő van a ,,piramis tetején" ezért is jön neki össze havi 40-50 ÚGY, hogy szinte semmit se csinál már max napi 20perc.

Viszont mindenki azzal védekezik amikor én is próbáltam h ,,ő nem fog nekem dolgozni",pedig mikor új állást keresel egy cégnél akkor általában 99.999999%-ban nem úgy kezded h te vagy a fő boss...

2009. aug. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ok, ha neked megér ennyi energiát hogy magad alá szervezz rengeteg embert csináld, de a legtöbb ember inkább elmegy dolgozni minthogy embereket szervezgessen egész nap maga alá. Ha egyedül csinálod az életben ki nem fizetnek, de olyan embert is nehéz találni aki hosszútávon csinálja alattad.
2009. aug. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez persze igaz,de csak egyszer kell találni 10 FIX embert aztán már megy a party, és ezt össze lehet hozni végül is két hétvége alatt.
2009. szept. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!