Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kell papíron beadni az...

Hogyan kell papíron beadni az önéletrajzomat? Többi lennt.

Figyelt kérdés

Eddig csak emailben küldtem, szóval nem nagyon tudom hogy illik személyesen.

Például dátum legyen rajta (aznapi mikor beadom)? Ha igen akkor az jó ha kézzel írom rá? Mert már kinyomtattam ma 10 példányt dátum nélkül.

És alá is írjam?

És hogyan adjam oda, tehát csak úgy csupaszon az A4-es lapot? Vagy tegyem bele ilyen átlátszó műanyag irattartóba?


2013. jan. 10. 17:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és még egy kérdés... Ha fényképeset kérnek, akkor színes fénykép a jó csak, vagy fekete fehér nyomtatásban is jó? Bocsi a tudatlanságért.
2013. jan. 10. 17:45
 2/5 anonim válasza:

Fekete fehér kép legyen mindenképp, elve nem adja ki annyira az ember archibáit és olvastam is HR cikkekben.


Emailben is jó, de én volt, hogy postán adtam fel, volt, hogy behívtak.


Dátum nem kell, de ha tennél és kézzel írnád rá, akkor az jönne le az embernek, hogy nem precíz, szerintem te is ezt hinnéd. Szóval, ha valami olyanon gondolkodol, hogy kinyomtattad és utólag kéne rátenni, akkor mindenképpen fektess be még pénzt és energiát, mert ilyen apró dolgokon is múlhat.


Álláskeresésem kezdetén kb nekem is ilyen kérdéseim voltak, de aztán sok sikertelen interjú után és sok sok netes anyag és gerilla önéletrajz elolvasása után, már nem kérdések az ilyenek. Remélem te is majd sikerrel jársz és mindent fogsz tudni és állást is kapsz.

2013. jan. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én azt olvastam kell rajta lenni dátumnak, de ez a kinyomtatok 10-et előre és majd utólag ráírom kézzel ez a lehető legrosszabb megoldás igazi olcsójánosos, akkor inkább ne is írj rá dátumot
2013. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja és igen egy átlátszó "bugyiba" tedd bele
2013. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én borítékban, dátum nélkül adtam be.

Ha nem akarod újranyomtatni, akkor szerintem tegyél így és a borítékra ráírhatod a neved, a megpályázott pozíciót és a dátumot.

2013. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!