Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki dolgozott már a Zeptern...

Valaki dolgozott már a Zepternél kérdőívezéses (hostess) munkát? És kifizetik rendesen?!

Figyelt kérdés

Csak olyanok válaszát várom, akik tapasztalatból vagy hallomásból tudják a feltett kérdésre a választ.

Előre is köszönöm.



2013. jan. 10. 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátnőm dolgozott náluk.Nekem ugy mondta,hogy náluk többféle termék van(kozmetikai stb) ő hívogatta fel az embereket időpontegyeztetésre stb.Ha vásároltak tőle a vásárlás után kapott jutalékot ami termékenként változó.Tehát nem volt biztos a jövedelme.De amíg náluk volt minden hónapban kapottt pénzt mert egy-két ember mindig vásárolt nála havonta.


Tehát a válasz kifizetik rendesen a jutalékot.

2013. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%

A jutalékot biztos kifizetik, csak az eladást kell tudni jól megoldani. Utóbbiban elég rosszak a tapasztalatok fogyasztói oldalról.


[link]


Nálunk most ez a helyzet velük kapcsolatban:


[link]


[link]


Szóval itt Egerbe nem túl előnyös manapság Zepter ügynöknek lenni..

2013. jan. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Csak hát ez az, hogy én nem erre vagyok kíváncsi. Az értékesítői részére... Engem a kérdőívezés része érdekel.

Nem az eladás, telefonálás stb. Amit én mondok, az egyébként fixes. 100 ft egy kérdőív.

2013. jan. 10. 21:27
 4/14 anonim ***** válasza:
25%

Ki ajánlotta ezt a munkát?


Ha fix és nem a Zepter akkor próbáld ki, de szvsz. nem hinném, hogy a Zepter feladta volna az MLM rendszerét, mert akkor ennyi erővel az ügynökök közül mindenki csak kérdőívezne és már abból keresne annyit, hogy ne 1 Ft-ról indulva, áron alul kínálgassa a cuccokat.


[link]



A kérdőívből lesz hívás(balek) lista, abból termékbemutató és így tovább... majd végül ha van eladás, akkor jutalék.


Normál esetben.

2013. jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hirdetés alapján mentem.

Ez a Zepter! És így van. A lényeg a telefonszám gyűjtés, végül behívják őket termékbemutatóra. Én fixen kapok 100 Ft-ot egy kérdőíért, az értékesítés során a jutalékos rendszer viszont megmaradt.

Viszont nem kell azt hinni, hogy ez milyen egy álom meló. Én is azt hittem. Ma kipróbáltam, igaz, hogy 2 óra alatt 3.000-t kerestem, de kb 10 évet öregedtem!

És azért fizet ennyit, mert cigány munka. Odamész az emberekhez, felteszed azt az 5 kérdést, és végül ki kell csalnod a telefonszámát. És nem akarja megadni, aztán lehet neki könyörögni... Égett a pofám. De valamiből nekem is meg kell élni. (Amíg nem lesz jobb.) Bár semmi kedvem ehhez. Hiába tudnék megkeresni vele 8 óra alatt 12 ezer ft-ot, ha már 2 óra hossza alatt is úgy besokalltam, hogy az hihetetlen.

Egészségügyi kérdéseket teszek fel, aztán elkérem a telefonszámot, és már előre mondják nekem, hogy de ők nem szeretnének részt venni semmilyen előadáson, vagy termékbemutatón. Már a könyökükön jön ki!

2013. jan. 11. 12:43
 6/14 anonim ***** válasza:
33%

Nem véletlen intettünk óva ettől. Ehhez gyomor kell. Az ügynökösdihez még jobban.


+ azzal sem árt tisztában lenni, hogy mit csinálni pl ha valaki az adatvédelmi nyilvántartási azonosítódat kéri?

Ki felel ezért? Mert az adatvédelmi törvény védi a fogyasztót, jelen esetben a megállított embereket... simán megtagadhatom az adatok megadását, és akkor már nem is kerestél pénzt. + elővehetlek,hogy mi jogon kérsz te tőlem adatokat?


Bemutatók véleményeit és eredményeit, meg lásd azoknál, akik egyáltalán merik vállalni... (A nagy többség felfogja tanulópénznek)

2013. jan. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
10 emberből kb 1 adja meg a telefonszámát, a többitől meg kikönyörgöm, meg egy csomóan meg sem adják...
2013. jan. 11. 13:12
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
S mondjuk azt nem lehet megjátszani, hogy a telefonszámot (vagy akár az összes adatot, azok úgy sem lényegesek) magadtól beirogatod, vagy mondjuk keresel a neten telefonszámokat?
2013. jan. 12. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%

Igazából nem is kötelesek megadni, illetve elkérhetik az adatkezelő azonosítóját, nevét, címét, stb. Ha nem tudod felmutatni, Te kerülhetsz bajba, nem ők.. (hacsak a szerződésben erre nem tértek ki külön)


Kiskapu lehet, ha pl. magadnak töltögeted ki az íveket, és az adatokhoz rá irkálod, hogy adatvédelmi okokból nem járult hozzá. Én ezt csináltam,amikor hasonló helyzetben proaktívkodni kellett olyan termékkel,ami a kutyának sem kellett. A különbség az volt, hogy én fix bérben voltam, nem teljesítményben, csak volt x darab, amit teljesíteni kellett naponta. Pár nap után nem is kellett tovább leszólítgatnom az embereket :-)

2013. jan. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem lehet megjátszani, hogy kitöltögetem magamtól, mert 1, honnan tudom az illető korát? (időseket kell megkérdezni), aztán ha felhívják, mert mindegyik telefonszámot felhívják, akkor lehet megkérdezik majd tőle, hogy töltött-e ki kérdőívet, és azt fogja mondani mind, hogy nem. :D
2013. jan. 12. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!