Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki dolgozott már gyorsétte...

Valaki dolgozott már gyorsétteremben?

Figyelt kérdés

A legnagyobbakra gondolok, KFC stb.

Arra lennék kíváncsi, hogy ott mindenki dolgozik mindegyik területen?


Én szeretnék jelentkezni kasszásnak, de csak annak. Nem aakrok húst sütögetni, csomagolni, meg ilyenek...



2013. jan. 11. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 2 évet voltam Mekibe diákmunkás, és igen, ott nincs ilyen, hogy csak kasszás, csak konyháy stb. bárhova beoszthatnak. Annyi, hogyha az egyik pályán kiemelkedőbb vagy, tehát nagyon jól viszed az egyik pályát, akkor oda többet írnak be, mint a többire. Ha jól csinálod elérheted, hogy főleg oda osszanak be, de csak kasszásnak nem fognak felvenni. Egyébként megjegyzem, hogy én pont legtöbbet a vendégtérben voltam, tehát kassza, meg kiadó (autónak), és sokszor volt, hogy már külön kértem, hogy konyhán legyek, annyira elegem volt a sok paraszt vendégből.

2013. jan. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ekeke ***** válasza:
Eléggé vidéken dolgozhattál, parasztok már a kisvárosokban is alig vannak. Mi a bajod velük?
2013. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem vidéken dolgoztam. És de sajnos sok a bunkó, kekeckedős vendég. Örülj, ha te nem így tapasztaltad.
2013. jan. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ekeke ***** válasza:
Akkor hogyhogy annyi sok volt a paraszt? Városokban nincs szántóföld.
2013. jan. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ekeke, hagyd már abba, ezért felesleges ide írnod...


Az érdemi választ köszönöm!

2013. jan. 30. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!