Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen olcsó OKJ szakmával...

Milyen olcsó OKJ szakmával lehetne gyorsan elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Az olcsót úgy értem, hogy 100E alatt.

Vmi olyan szakma kéne, amivel tuti az elhelyezkedés.

Most egy kicsit viharos az életem. Nemrég vesztettem el az állásomat, és szakma nélkül esélyem sincs elhelyezkedni.

Idáig vendéglátóztam, de nem szívesen mennék vissza kocsmába, étterembe.

Szeretnék "emberközelben" maradni.

Szívesen lennék pl. pénztáros (na nem Tescoban, vagy hasonló helyen), vagy eladó egy cipőboltban.... ilyesmikben gondolkodom.

Ötlet?


30/L


2013. jan. 12. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


De szerintem sok helyen inkább a tapasztalat, mintsem a szakmai végzettség az elvárás. Érdemes körülnézed a környéken, ha van bevásárlóközpont, üzletek, nem-e keresnek munkatársat.


Kérdés, hogy hová valósi vagy?

2013. jan. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
villanyszerelő, avval jól lehet keresni. csak legyen saját kocsid.
2013. jan. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

# 2:


Meg legyél egyéni vállalkozó, mert ugye egy frissen végzett villanyszerelőt nem vesznek fel szinte sehová alkalmazottként.

2013. jan. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!