Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes felmennem Budapestre...

Érdemes felmennem Budapestre munka szempontjából?

Figyelt kérdés

Békés megyei vagyok és munkanélküli. BP-n a lakhatást meg tudom oldani, de a kérdésem az, hogy mennyi esély van ún. kubikos melót találni, futárkodást vagy bármilyen szakképesítést nem igénylő dolgot?

Annak okán hogy nincs normális végzettségem se szakmám, de itt felénk tényleg halott minden, és gondoltam esélynövelés címén felmennék BP-re egy ideig.


Főleg BP-iek válaszát várom de írhat bárki véleményt persze.


Vagy akár Debrecen, ott is megoldott a lakás.


2013. jan. 12. 20:40
 1/3 anonim válasza:

Ismeretség nélkül és képesítés sincs, hát...

Őszintén nincs sok. Meg lehet próbálni és lehet összejön de mindenféle lehetőség nélkül, kilátásban lévő sincs akkor tényleg nem sok. Főleg így télen.

2013. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
neten fent van minden, ha nincsenek kapcsolataid marad az expressz.hu én is így kezdtem legénykoromban.
2013. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, hát kapcsolatom tényleg nemigazán van, maximum tesóm aki BP-n lakik de nem ott dolgozik. Körbejárom még a dolgot.
2013. jan. 12. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!