Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minek tanuljak? Milyen szakmám...

Minek tanuljak? Milyen szakmám legyen? Mi legyek?

Figyelt kérdés

Az van, hogy 17 vagyok 11-es, de még mindig nem tudom mi legyek, minek tanuljak. Semmilyen elképzelésem sincs. Jelenleg informatikai csoporton tanulok, de progit is tanulunk és az nem megy annyira így nem hiszem, hogy infón megyek tovább. Imádom a sportot, és sok mindent tudok a sporttal kapcsolatban, járatos vagyok benne. Gondolkoztam sportriporternek is, de hát nincs valami jó beszélőképességem. Gondolkodtam geográfusnak is mivel imádom a földrajzot abban is járatos vagyok érdekelnek is, de MO-n nem tudok elhelyezkedni vele. Kiskoromban vámos akartam lenni, de megszüntek a határok. Szóval semmilyen elképzelésem sincs mi akarok elnni, az se, hogy merre folytassam. Ti hogy döntöttétek el mi akartok lenni? Veletek is volt ilyen szitu?


F/17


2013. jan. 14. 17:34
 1/1 A kérdező kommentje:
bocs ha nem ide kellett volna írni.
2013. jan. 14. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!