Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik olyan munka, ahol...

Létezik olyan munka, ahol feltétel a magány elviselése? Volt ilyen munkátok?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy olyan munka kéne, ahol nem lehetne szóbaállni egész nap senkivel. Azt tudom eddig hogy állítólag a programozó meg a vegyészmérnök ilyen, hogy ül a gép előtt meg a laborban és senki se szól hozzá, de gondolom ezeket nehéz elvégezni és hosszú idő.

Van olyan, amihez nem kellenek különleges képességek, képzés, hanem pl érettségivel is végezhető? Jöhetnek extrém vagy ritka munkák is, mit tudom én, szennyvízcsatornatisztítás, vagy akármi.



2013. jan. 14. 18:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Minden munkát lehet csöndbe végezni nem feltétel hogy beszélges a munkatársaiddal én se szoktam..
2013. jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztonsági őr> nekem bevált.
2013. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok én is vagyon őr vagyok..
2013. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Juhász.
2013. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem csak beszélgetni nem akarok, igazán hallani sem akarom mások beszélgetéseit, meg nem akarok találkozni se velük.


Az őr képzés ha jól tudom 50Eft, és utána mennyire nehéz elhelyezkedni? Milyen eügyi vagy fizikális feltételei vannak?

2013. jan. 14. 21:30
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
az elhelyezkedés az nem könnyű benne mert mindenki a saját családtagjait szervezi be az tény de ha sikerül akkor ki sem tudnak onnan robbantani
2013. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
egyébként ne hidd el hogy ötvenezer mert nekem is ezt mondták a végén majdnem hetvenezernél voltam és az igazolványt még ki sem váltottam...
2013. jan. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam hogy ennél több, csak a képzés annyi, meg mégannyit rá kell egyéb bürokratikus marhaságokra. De egyébként végül fegyvert használhatsz, önvédelmet tanítanak, meg ilyesmik? Ez mondjuk hasznos úgy általában az életben is. De van valami testalkati elvárás vagy jogi ismeret?
2013. jan. 14. 22:22
 9/16 anonim ***** válasza:

A biztonsági őrök nálunk egész nap tévét néznek, keresztrejtvényt fejtenek, egymással dumálnak, eligazítják a normális ügyfeleket, a bunkó ügyfeleknek meg visszadumálnak valamit hasonló BKV-ellenőr stílusban (pl. "hát ha nem ilyen bunkók ülnének itt mint maguk, akkor nem kellett volna felmennem a lépcsőn potyára" -"akkor meg mért nem kérdeztél meg vazze, te csak mentél, mint a tank!"

Szóval nem mondhatnám, hogy egy tipikusan olyan meló, ahol nem kell beszélgetni, de kell bizony, nem is akárhogy, mint a fenti pallérozott stílusú társalgásból is látható :P Kivéve, ha mondjuk éjjeliőrnek mész valami fatelepre.


De nem lenne egyszerűbb, ha inkább a kommunikáció iránti szorongásodat küzdenéd le? Na hát ha valami hasznos lenne az élet sok területén, akkor ez az, a hiba ugyanis a te készülékedben van...

2013. jan. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
a vagyon óri faolalkozás elég tág körű nem mindegy hogy egy bevásárló központban vagy vagy egy telephelyen portán esetleg járőr a járőrőzés a legjobb nem kel senkivel sem beszélni sétálgatsz és végzed a dolgod
2013. jan. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!