Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik olyan munka, ahol...

Létezik olyan munka, ahol feltétel a magány elviselése? Volt ilyen munkátok?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy olyan munka kéne, ahol nem lehetne szóbaállni egész nap senkivel. Azt tudom eddig hogy állítólag a programozó meg a vegyészmérnök ilyen, hogy ül a gép előtt meg a laborban és senki se szól hozzá, de gondolom ezeket nehéz elvégezni és hosszú idő.

Van olyan, amihez nem kellenek különleges képességek, képzés, hanem pl érettségivel is végezhető? Jöhetnek extrém vagy ritka munkák is, mit tudom én, szennyvízcsatornatisztítás, vagy akármi.



2013. jan. 14. 18:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én egy darabíg fürdőben gépész voltam. 24 órás egy műszak, 6-6-íg, reggel találkoztam csak a váltással, aztán egész nap egyedül voltam, dolgom sem volt túl sok, kb. azzal töltöttem az időm, amivel akartam.
2013. jan. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Igen, mindig abban van a hiba, aki nem hajlandó eltűrni a tahókat...

Nincs problémám a kommunikációval, az emberek elviselésével van problémám.


Köszönöm a segítséget, a járőrözésnek utánanézek.

2013. jan. 15. 08:47
 13/16 A kérdező kommentje:
És milyen gépészi képzés kell ahhoz?
2013. jan. 15. 08:48
 14/16 anonim ***** válasza:

"Igen, mindig abban van a hiba, aki nem hajlandó eltűrni a tahókat..."


Igen, így van.

Az élet normális velejárója, hogy olyan dolgokat is el kell olykor viselni, amik nem tetszenek. Az emberek túlnyomó többsége képes erre, és vagy konfrontálódik (harcol, kiáll az érdekeiért), vagy egy bizonyos mértékig elviseli őket, mert tudja, hogy nem körülötte forog a világ, a pénz viszont kell.

Ellenben te azt az utat választod, hogy bebújsz egy kő alá, és inkább elvállalsz minden utadba eső kulimunkát akár a legkevesebb pénzért is, csak, hogy valaki bele ne hatoljon a magadban felépített tökéletes világba.


Ez nem normális dolog, hanem vagy egy betegség amit kezeltetni kell, vagy pedig a személyiség kóros kifejlettlensége (pl. kiskori elkényeztetésből adódóan), amit fejleszteni kell.


Bár megjegyzem, a saját magam szempontjából jó lenne, hogyha a hozzád hasonlók lennének többségben: akkor, ha vágynék egy jó magas fizetésű állásra, csak csettintenék egyet a többi pályázónak, hogy takarodó, ez az én helyem, és ők engedelmesen vissza is másznának a kő alá, csak hogy ne kelljen velem konfrontálódniuk :>

2013. jan. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igazad van, majd én is beállok a sorba és kegyetlen bohócféreg leszek, elvégre az élet értelme a pénz, mindenki hazug és beteg, aki másképp látja.
2013. jan. 16. 15:04
 16/16 anonim válasza:
52%

engem is érdekelne valami ilyesmi, persze olyan munka, amit nőként is el lehet végezni:D

amúgy szerintem nézz körül az okj-s képzések között, habár addig is emberek közé kell menni, de hátha találsz valami olyasmit, amit nem emberek között kell végezni.

egyébként teljes mértékben megértem a problémádat, főleg hogy így érettségivel kb csak olyan munkákat lehet nagy nehezen megszerezni, ahol emberekkel kell foglalkozni. a diákmunkák meg csak ebből állnak ( call center, gyorsétterem, stb) úgyhogy elég szar a magunkféle antiszocoknak:D

2013. jan. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!