Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Adott fizeteshez, milyen...

Adott fizeteshez, milyen kocsival jartok?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kivancsi, hogy aki atlag felett keres az mar Mercivel jar? En 400 netto korul keresek, de akkor sem tudnek kifizetni egy Mercit ill fizetni az uzemelteteset.

Egy 6 eves Mazdat 6-ot hajtok.

Meg egy kerdes azoknak akik nagyobb kocsival jarnak, azert jarsz vele mert presztizs kerdes nalad, ill. azt kell kifele mutatnod, hogy van penzed(oszinten)?



2013. jan. 15. 14:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Valaki egyszer azt mondta, hogy neki meg sem kell szólalnia, hogy valamit elérjen, csak elég kiszálnia a bmw x5-ből. szóval rangal is jár a kocsi ez meg hozza a presztizs kérdést is szerintem.
2013. jan. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Kíváncsi lennék rá, hogy vajon miféle foglalkozással keresel havi nettó 400 ezret, mert a kérdésedből ítélve nem sok eszed lehet...
2013. jan. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Másfélszer akkora nettó fizetéssel, kocsi nélkül is jól elvagyok.

Nem szükséges sem a munkámhoz,sem az életvitelemhez, veszteséget meg minek tereljek?

2013. jan. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Bakker, hogy micsoda barom alakok kapnak magasnak mondható fizetést ebben a mocskos ganéj országban...
2013. jan. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

nekem nem kell f. -hosszabító

a nő velem akarjon d. ni, ne az autómmal!

2013. jan. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés kérdező,egy szinten pedig igazad van,ÉS státusszal jár a kocsi és egy szinten még KELL,most vegyünk egy projektmenedzsert vagy egy menedzsert annak már nagyon fontos,mert presztízs,hogy szóba álljanak vele.

Egyáltalán nem kérdezett a kérdező hülyeséget csak megint a jó bunkó magyar kibontakozik az emberekből.


Igenis egy szinten már kell a jó kocsi.Volt egy üzletember haverom,a köreiben szinte meg volt szabva,hogy milyen kocsi amivel elismerik,tehát befogadják,nem vehetett akármilyet,másik üzletasszony ismimnél is ez volt,nem vehetett Audit mondjuk,mert akkor kiközösítik.

2013. jan. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A „jó bunkó magyar” az te vagy, 6-oska, meg a magadfajták a haverod és az ismid „köreiben” – bunkó, procc, sznob tahó alakok.


Te még magyarul sem tudsz rendesen írni, de valószínűleg neked fel sem tűnik...

2013. jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Lehet neked tahó,de ha megnézzük az elért sikereket,na mindegy,hagyjuk.

Lehet sznob csak ha fele annyi munkát tennétek bele a sikerbe mint ők,mert én látom mennyit hajtanak,napi akár 13-16 órát is.És beszélnek 3 nyelven is akár,na ezt hány ember tudja utánozni.

2013. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Persze mert azt hiszi sok ember, illetve ezzel nyugtatja magát, hogy aki gazdag, az csak hazudhatott, lopott, közben meg van, hogy tehetségével, és tudásával szerezte meg a pénzt. Lássuk be sokszor a semmire vagdalkoznak a nem tehetősek, mert tudják, nekik esélyük sincs már vagy kora miatt, vagy végzettsége miatt olyan szintre kerülni és nyugtató, ha fikázza a jobbmódut. Én sem vagyok jómódú, de ilyet nem egyet láttam már.
2013. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Utolsó igazat szóltál.

7-eske egyből nekem esik és közbe fingja sincsen az egészről,jó én sose nézném le akinek gyenge kocsija van,de a felső kör az más teljesen,ott nem vágom mi megy,én MÉG nem vagyok ott,ahhoz még sok kolbászt meg kell enni,de nagyon azon dolgozok,hogy oda tartozzak.

Nem könnyű dolog,sőt,de megéri szerintem.

2013. jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!