Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hollandiai csomagoló munka...

Hollandiai csomagoló munka milyen?

Figyelt kérdés
Láttam több hirdetést, ami csomagolói munkát ajánlott. Elektronikai cégek, stb. Aki ilyen helyen dolgozott, tud mondani tapasztalatokat? Vagy milyen munkát lehet Hollandiában végezni? Lány vagyok. Angolul középszinten beszélek. (És előre kérem mellőzni a piros lámpás negyedet...) Köszi a válaszokat!

2013. jan. 18. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én óva intelek az ilyenektől. Hidd el, nagyon sok embert vernek át így.

Főleg, ha előre kell fizetni, akkor az szinte biztosan csaló.

Soha ne fizess előre!!!

2013. jan. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a csomagolói munkák csak akkor valóska ha te kimész Hollandiába , bemész a munkaközvetítőhöz és ők ajánlják a munkát neked. Ha magyar közvetítő hirdeti akkor ne remélj sokat.
2013. jan. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
javítok* valósak
2013. jan. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Élnek és dolgoznak kint ismerősök, akikhez mennék. Ők már kint vannak egy ideje. Csak nem tudom, milyen munkát keressek, amit egy lány is el tud végezni. Ezt a csomagolóit amúgy egy magyar cég hirdette, ide úgy írták h kifejezetten lányokat keresnek... De akkor ez átverés lenne? :S
2013. jan. 19. 09:49
 5/5 anonim ***** válasza:
minden átverés, az egész élet egy big shit
2013. máj. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!