Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún milyen bérminimu...

Állásinterjún milyen bérminimumot ajánlott mondani?

Figyelt kérdés
Nagy vállalat, még egyetemista vagyok, gazdasági beosztás (számvitel területen).
2013. jan. 22. 21:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem diákmunka, rendesen 5x8 órás hetente.
2013. jan. 22. 21:47
 2/5 anonim válasza:
0%
100.000. Ft
2013. jan. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

100k HUF? Nemár, dupláját simán mondhatja - csak szépen körítéssel kell előadni, lássák hogy kompromisszumkész vagy.

Először nézz utánna, mennyit keresnek az adott pozícióban és környéken (esetleg konkrétan az adott vállalatnál is) az emberek, hogy könnyebb legyen belőni. Úgyis megmondják utána, hogy ők mennyire gondoltak - annak nincs értelme, hogy direkt keveset mondassz és aztán úgy döntenek hogy a kicsinyességed miatt tényleg csak ekkora fizetést kapsz majd - senki nem szeretné, hogy havi ~40-50.000 forintja ilyesmi miatt menjen el. Az állásinterjú légköréből előbb-utóbb úgyis le fog jönni, mennyire vagy alkupozícióban, mennyire van rád szüksége a cégnek. Ha egyáltalán nem érdekled őket, akkor valószínűleg el sem juttok addig a kérdésig, hogy bérezés.

2013. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
24%
Azért írtam 100-at, mert akkor tuti felvesznek. :D de azért a duplája szerintem sok. 150 körül a reális.
2013. jan. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Két helyen (az egyik a jelenlegi munkahelyem) is jártam úgy, hogy bemondtam, hogy 400, de természetesen elfogadom az ő ajánlatukat, akármennyi legyen. Később felhívtak, hogy nem gond, hogy ők csak 300-at adnának? Dehogy, köszönöm.


Mindkét alkalommal úgy voltam, hogy úgy mondok összeget, hogy legyen miből alkudni. GYakorlatilag azt a fizetést kaptam meg mindkét helyen, amire gondoltam, nem befolyásolta a felvételi szándékot a magasra belőtt bérigény.

2013. jan. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!