Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha választhatnátok 7-re, fél...

Ha választhatnátok 7-re, fél 8-ra, vagy 8-ra járnátok munkába?

Figyelt kérdés

7-re járok, rossz mert korán kell kelni, a reggeli dolgok halaszthatóbbak délután viszont rengeteg minden összegyűlik, néha túlórázni kell fizetés nélkül, viszont 3-kor elmehetek.

Ha későbbre mennék tovább aludhatnék de már sötétben jönnék haza, és mivel itthon ebédelek az is csúszna, munkában nincs idő enni.

A feletteseim többsége 8-4-ig dolgozik így nem lenne az, hogy reggel cetlik tömege vár, de így viszont reggel nem tudnék előkészülni, mire megjönnek.



2013. jan. 23. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
7-re, sokkal jobb 3-kor leadni a munkát. Én fél 7-től 6-ig dolgozok, olyan, mintha elcseszném az egész napomat. A korkánkelést gyorsan meg lehet szokni.
2013. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Korábban 6-6-ig műszakban dolgoztam, akkor nekem is megvolt a napelcseszés-érzés, de voltak teljesen szabad napjaim és nem kellett mindennap korán kelni amit utálok.

Már kb. megszoktam, de attól még gyűlölök felkelni főleg télen, hideg, sötét, brr... este meg tovább fennmaradnék.

Munka szempontjából nekem végülis mindegy..

2013. jan. 23. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!