Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy munkahelyen a felvétel...

Egy munkahelyen a felvétel után mennyi idővel ajánlott magasabb pozícióra jelentkezni?

Figyelt kérdés

Felsőfokú végzetségem van de csak operátorként tudtam állást kapni jelenleg keresnek a cégnél végzetségemhez megfelelőb állást viszont csak két hete vagyok a cégnél

menyi idő után jelentkezek magasab pózicóra?

tudják a cégnél hoy fő sulit végeztem

Lehetőleg HR esek vagy ojanok irjanak akik értelmes választ tudnak adni.



2013. jan. 24. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én egy hónapja voltam a génél mikor irodába kerestek embert és jelentkeztem.


ha meg van a szakirányú végzettséged akkor jelentkezz nyugodtan.


egy helyesírási szótárat viszont átnéznék mert ahogy elnézem nagy gondok vannak a j; ly használattal

2013. jan. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Akár most is jelentkezhetsz, vagy legalább a HR-es felé jelezheted a szándékodat. Legalább látják, hogy ambiciózus vagy.

Viszont bocs, de a helyesírásodon sürgősen javíts, mert így nem sok esélyt látok arra, hogy előbbre juss. Előbb-utóbb valaki szóváteszi a munkahelyeden is.

2013. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Egészen hihetetlen a 'helyes'írásod.


A kérdésedre a válasz pedig, hogy próbaidő lejárta végéig semmiképpen (általában 3-6 hónap szokott lenni), onnantól kezdve bátran, bármikor. Persze valószínűleg nem fognak elsőre felvenni, ez normális. Kb. 1 évet mondanak, hogy egy pozícióban el kell tölteni, mire tényleg kitanulod. Úgyhogy kb. másfél év lehet a reális, de mint mondtam, vesztenivalód nincs, próbaidő után egyből jelentkezgethetsz.

2013. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha apróba idő lejárta előr jelentkezek rá mijen hátranyaim lehetnek belőle?
2013. jan. 24. 19:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
az hogy kirúgnak ha nem felelsz meg, vagy egyszerűen azt mondják nem
2013. jan. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Bármikor, csak ne te írd meg az önéletrajzod és a motivációs levelet, és nagyon szépen kérlek ne híreszteld, hogy főiskolát végeztél!
2013. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A fevételi állás inetrjumon is monták hogy majd komolyab poziciót akarok a cégnél és nem operátor akarok leni fő sulival azt azért nem hinék ell hogy nem akarok jób állást egy interjun sem ha tudják fő iskolám van hogy egy olyan melót akarok végezni amihez 8 áltálonos kőll .

Lehet hogy a gyenge a hejesirásom de azoknak a fefógó képeségük a gyenge akik válasz nélkul csak a hejesirásomal piszkálnak ugy látszik nekik magas a megértésűk hőz hoy ojanok irjanak CSAK ÉRTELMES VÁLASZT tudnak adni én legaláb tudok szőveget érteni.

2013. jan. 24. 20:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Te vagy az a srác, akinek a szakdolgozatát más írta?
2016. jún. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!