Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angliában mit írjak a motiváci...

Angliában mit írjak a motivációs levélbe, ha ügynökségre adom le az önéletrajzomat? Világos, hogy nem szakmai lesz, hiszen nem tudom melyik céghez fog kerülni. Akkor magamról írjak, meg a képesítéseimről?

Figyelt kérdés
Na de mit? Egyelőre úgy sem pályázhatok jó melókra, hiszen az angol még nem megy olyan jól. Raktáros, kajacsomagoló stb. munkára vagyok esélyes. Ilyenkor mit lehet írni a motivációs levélbe?

2013. jan. 24. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én csak az adataimat adtam meg, az iskolai végzettségemet. Az utolsó 3 munkahelyemet. Leírtam miben van gyakorlatom, és mennyire értek hozzá. Nagyjából ennyit. A végére oda írtam hogy az angolom nagyon minimális, ezért bármilyen munkát elvállalok .
2013. jan. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megkaptam a privát üzenetedet.

Hogy mikor volt ez?

Ennek olyan 5 éve volt. Mivel alig beszéltem angolul így majdnem 1 évre rá kaptam melót.

De jelenleg is kint dolgozom, de már a szakmámban. Azt tudom hogy ma sokkal rosszabb a helyzet és ma az akkori angol tudásommal véletlenül sem indulnék útnak.

2013. jan. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :-)
2013. jan. 25. 10:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel raktarosi melot is megjelolted, oda jo memoria, es "jo szem" is kell. A memoriat es a szemet ugy ertem, hogy szamokat kell megjegyezned, es akar 10 jegyu szamsorokban kell meglatnod az egy szam kulonbseget. Szervezokeszseg is kell, valamint jo csapatmunka. De kell tudni egyedul is dolgozni, mert javaban maganyos melo a raktarosi. Ezert odairhatod, hogy szeretsz csapatban is dolgozni, meg magadban is, kepes vagy felugyelet nelkul elvegezni a dolgodat. Matekbol jo voltal, ezt is odairhatod, mert ott az is elkepzelheto, hogy szamolni kell. Kommunikacio keszseg se art, ha jo. Kajagyarban szeretik, ha a higiienias es vedelmi kerdesekben jo vagy....de ez a raktarosira is igaz, foleg a "safe" resze. De kajagyarak is elvarjak. Ha mar dolgoztal kajagyarban, vagy olyasmi helyen, akkor ird oda mindenkeppen. Irhatod, hogy nagyon rendszereto, es higienia kedvelo vagy. Legalabb is nalunk ezekre ramennek. (Angliaban elek en is: Manchester kornyeki kis faluban)
2013. jan. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!