Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek a profession.hu-ra...

Szerintetek a profession.hu-ra érdemes felregisztrálni?

Figyelt kérdés
vagyis mennyi annak az esélye, hogy a munkáltatók ott válogatnak és nem a hozzájuk leadott önéletrajzokból? Esetleg van itt olyan valaki, akit ezáltal kerestek meg, esetleg foglalkoztatják?
2013. jan. 27. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ott nem válogatnak, te viszont válogathatsz.

A jelenlegi állásomat ott találtam, és a cég mindig ott hirdet állást.

2013. jan. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Személyes tapasztalatom nincs, én sosem töltöttem fel önéletrajzot ilyen helyekre, viszont ismerek egy informatikai céget, akik konkrétan onnan válogatnak.
2013. jan. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Semmi értelme. A cégek nem fognak neked külön leveleket küldeni, hogy maga érdemes fickó, jöjjön be. Egy munkáltató sem fog megkeresni senkit se, ez fordítva működik ez a dolog, de tudhatnád. Meg az egész oldal is nevetséges, főleg azoknak az embereknek készült, akik informatikát végeztek, vagy mérnökit.
2013. jan. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Dehogynem, van értelme.

Ha a cégek nem is válogatnak onnan, a fejvadászcégek igen. Amikor én feltöltöttem, vagy 6 fejvadász hívott, aznap.


Szóval persze, hogy érdemes, vesztenivalód nincs.

2013. jan. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Engem eddig csak biztosítósok, Zepteresek, call centeresek találtak meg, meg valami cég akik úgy gondolták, hogy rögtön helyben, kérdezés nélkül telefonon angol és német interjút is végeztetnek velem, ami persze nem sikerült a buszon a lökdösődő mamák között.
2013. jan. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

Hát szerintem ez attól függ, milyen az életrajzod.

Ha van piacképes végzettséged, vagy kompetenciád, akkor nem csak a Zepteresek fognak hívni.


Igen, engem is a leglehetlenebb helyzetekben hívtak a fejvadászok, és azonnal angolul, németül interjúztattak, egyszer a háziorvosi rendelőben vártam a soromra, máskor pedig a SPARban válogattam a paradicsomokat.


De én mindketten átmentem. Szerintem ennek az is a lényege, hogy ki mennyire képes felkészülés nélkül váratlan helyzetben idegen nyelven beszélni.


És a téma mindig ugyanaz, szóval ha állást keres az ember, és az életrajzában legalább középfokú nyelvtudás meg van jelölve, akkor érdemes mindig egy monologot fejben tartani magunkról, tanulmányainkról, és eddigi munkáinkról.


De tőlem mindig megkérdezték, alkalmas-e.

Múltkor már a munkahelyemen ültem, a főnökkel szemben, akkor mondtam, hogy nem, visszahívhatom egy fél óra múlva?! Mondták, persze.

2013. jan. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!