Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyerekként hogyan kereshetnék...

Gyerekként hogyan kereshetnék pénzt itthon?

Figyelt kérdés
szüleim nem milliárdosak én pedig élném az életem.. 15 éves vagyok és pénzszerzési módszerekre lennék kíváncsi ami nem olyan hogy rabolj ki egy bankot stb. nem ártana egy kis zsebpénz videojátékra vagy szociális életre tehát minden olyanra amire azt mondják a szüleim hogy nem "fontos" és arra nincs pénz. tudom vannak nálam ezerszer szegényebbek mert van tető a fejem felett stb. de ezen kívül hogyan szerezhetnék gyerekként egy kis zsebpénzt?
2013. jan. 27. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
15 évesen már néhány diákszövetkezetnél szülői engedéllyel dolgozhatsz. én azt javaslom mégis hogy várd meg a nyarat mert most sehol sem fogsz munkát kapni, talán nyáron. mikor töltöd a 16-ot?
2013. jan. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
pont szeptemberben leszek 16 éves. nyáron elméletileg már megyek dolgozni szülői engedéllyel mondta anyukám.
2013. jan. 27. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!