Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kereshetnék itthon pénzt?

Hogyan kereshetnék itthon pénzt?

Figyelt kérdés
13éves vagyok, értek kisebb weboldalak, játék szerverek konfigurálása, videók szerkesztése, zenék, mixek, maxik, promók készítése, internetrádió konfigurálása, beüzemeléséhez. Valaki tudna ajánlani lehetőleg ezekhez az alapokoz egy olyan (lehetőleg keresett) "szakmát" amivel pénzt tudnék keresni? Remélem érthető a kérdésem.
2011. aug. 11. 21:11
 1/5 Futurare válasza:
Kérdésed érthető, de túl fiatal vagy. Nincs papírod semmiről. Ha valami ilyenbe belemész akkor nagyot buksz.
2011. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13 évesen 100% hogy nem rendelkezel olyan számítástechnikai ismerettel, amivel más ne rendelkezne. Esélyeid nullák.
2011. aug. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olvassátok el a kérdést sügerek!
2011. aug. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Játékhostingoknál configosnak skyhosting vagy hasonlo itthon könnyn szerzel vele pénz sőt még ingyen szervered is lessz minnél többet kell neten lenned minnél tob játékhoz kel értened de a legfőb csak hogy elérhető legyél neten nap 24 orajaban :D vagy irsz időpontokatm ikor vagy elerhet keress fel par hostingot de csak ha értszz hozzá ha talán még tudnak is segiteni :D de nem bizok kezdőkben !
2011. aug. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
NEm vagyok kezdő.. tulajdonképpen 3éve játszok a call of duty 2.-vel és már az elején volt egy szerverem.. azon tanultam meg mindent... ismerőseim segítettek. Egyébként nem feltétlenül akarok "legális/hivatalos" munkát. Csupán egy ehhez hasonló pénz szerzési lehetsőég érdekelne.
2011. aug. 12. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!