Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti keresnétek másik munkát a...

Ti keresnétek másik munkát a helyemben?

Figyelt kérdés

1,5 éve dolgozom asszisztensként, minimálbérért. A kezdetekkor megígérték, hogy majd kapok a képzettségemnek megfelelő munkát több pénzért, sokáig nem volt róla szó, a héten mondták, hogy jövőre valószínűleg át tudnak helyezni. Viszont az még 1 év, nem 100%, nekem pedig telik az idő, nincs releváns tapasztalatom, sok mindent felejtek.

Csak ez biztos meló helyben, a szakmámban itt nem lehet elhelyezkedni, azaz napi 3 óra utazás és bizonytalan munkahely...

Mostanában 2 ajánlatot is kaptam, csak az egyik az ország másik végén lett volna, a másik pedig határozott idejű és az sem helyben. A párom nem akar innen elmenni, neki jó itt.

Ne ugráljak, örüljek, hogy van munkám és bízzak benne, hogy nem hazudnak? Arra is gondoltam, hogy valami olcsó tanfolyamra elmegyek, mondjuk rengeteg a munkám, csak így úgy érzem, egyhelyben toporgok - sőt, visszafelé megyek...


2013. jan. 27. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A pároddal akkor nem koegzisztanciában éltek? Azaz megtesztek egymásért mindent? Ha neki lenne álláslehetősége az ország másik végén is, akkor fel sem merülne, hogy maradjatok. Miért nem akar elmenni?
2013. jan. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Neki jó állása van és a családját sem szeretné itt hagyni, mondjuk az más kérdés, hogy én költöztem hozzá, az én családom 200 kilométerre lakik. Szóval habár mindig mondja, hogy mindenben segítene nekem azt mégse nagyon támogatja, hogy költözzünk el állás miatt.

Persze, itt a lakás, az ő összes ismerőse, rokona, de engem semmi nem köt ide.

Helyben alig van munkalehetőség, csak min. 3 óra ingázással járó munkát tudnék vállalni a végzettségemmel. Vagy itt várok, hogy ha nem megyünk csődbe, előléptetnek.

2013. febr. 2. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!