Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Másik városban szeretnék...

Másik városban szeretnék szerencsét próbálni, kb mennyibe jöhetne ki a havi költség?

Figyelt kérdés
Munkát keresek, és Budapestre gondoltam. Van ott egy barátnőm is, meg még pár ismerős, így nem lennék egyedül. Tél után gondoltam elkezdeni keresni a munkát, amikor a fűtésre már nem kell gondolni, kevesebb lenne a költség. Meg addigis még spórolok egy kicsit, valamiből neki is kell indulni. A havi költség mennyi lenne kb, ha szobát bérelnék, + fizetném a rezsit, kaját, stb?
2013. jan. 7. 22:18
 1/3 anonim válasza:
Az albérlet ha olcsó akkor 50ből kijössz rezsivel együtt, de az csak egy szoba, és beköltözéskor kauciót is kell általában fizetni 1 vagy 2 hónap, 1 kaució 1 havilakbér összegét jelenti. Ez azt jelenti, hogy felköltözéskor kb 200 000 ft ra szükséged lehet
2013. jan. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mikor én felköltöztem Budapestre, elég sokáig kerestem albérletet illetve szobát. Végül is sikerült egy nagyon jó környéken, egy szép kis szobát kibérelnem. Lakás + rezsi nekem együtt 30.000 Ft- ez télen felmehet 35ezerre is a fűtés miatt. A fizetésem többi része megmarad, diákmunkából kb. 60ezret kapok-szóval ezt osztom be kajára illetve azokra a dolgokra amire szükségem van.


21L

2013. jan. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kihagytam a kauciót :| Tőlem 2 havit kértek, ami 45.000 volt, plusz a közös költség rám eső része előre.


Második voltam.

2013. jan. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!