Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön olyan munka hely...

Külföldön olyan munka hely ahol dolgoztatnak Magyarokat? Bárhol?

Figyelt kérdés
Külföldi munkát szeretnék mert itt már hónapok óta nem találok munkát, és ez így nem mehet tovább, sajnos csak a Magyar nyelvet beszélem de még wc-t is pucolnék csak legyen valami munkám valakit tud bárhol külföldön céget aki Magyarokat is alkalmaz ? Itt a vagyonőri igazolványommal nem megyek semmire....

2013. jan. 31. 11:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha tényleg komolyan gondolod, akkor megérdeklődhetem pár ismerősömnél DE! azt tudni kell szinte minden külföldi munkáról, hogy nagyon kihasználják az embert, és a körülmények sem a legnyugatiasabbak. Értem ez alatt a 12 órás munkaidőt, 2 héten keresztül 1 pihenőnappal, a szálláson 3-4 fős szobákat, koedukált zuhanyzó, wc legtöbbször nem szobánként, hanem szintenként, kiutazást neked kell intézned, ahogy az esetleges hazalátogatást is, nincs rendes szabi, csak ha szerzel a helyedre embert, amíg te nem vagy... és mindezt magyar szemmel jó fizetésért, ott viszont még a minimál bért sem adják meg, mert tudják, hogy a szegény magyarnak ez is sok pénz..... anyagilag lehet, hogy jól jár az ember, de én már láttam nem egy olyat, aki lelkileg tönkre ment az ilyen szintű "rabszolgamunkában".
2013. jan. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Vagyonőri bizonyítvánnyal fel kell keresni egy őrző-védő céget. Aztán majd ők kiközvetítenek üzletekbe. El lehet vele helyezkedni, csak akarni kell.
2013. jan. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hállás lennék ha megérdeklődnéd, tudom mire számítsak magyarban sem sokkal szebb a helyzet, volt már részem hasonlóban Magyarban is idegileg meg már tönkretett a munkanélküliség.
2013. jan. 31. 12:00
 4/15 A kérdező kommentje:
"helyezkedni, csak akarni kell." ha ez ilyen egyszerű lenne.. sokk helyről azzal koptatnak le hogy nincs tapasztalatom de úgy nem is lesz ha nem alkalmaz senki..
2013. jan. 31. 12:02
 5/15 anonim ***** válasza:
Hol laksz egyébként?
2013. jan. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én tudnék lehet segíteni, de ilyen passzivitás mellett lehet hanyagolni kellene a dolgot.
2013. jan. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Dorog
2013. jan. 31. 13:12
 8/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nyelvtudás nélkül egyenlő a nullával az esély. Legalábbis nekem az a minimum egy jelentkezőnél.
2013. jan. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nembaj hajléktalan még lehetek..
2013. jan. 31. 14:24
 10/15 anonim ***** válasza:
nem kell hozzá nyelvtudás... főleg németországban nagyon sok olyan hely van, ahol csak magyarok dolgoznak, így aztán németekkel csak az utcán találkozhatsz, ahol meg nem kell velük beszélgetni.
2013. jan. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!