Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön olyan munka hely...

Külföldön olyan munka hely ahol dolgoztatnak Magyarokat? Bárhol?

Figyelt kérdés
Külföldi munkát szeretnék mert itt már hónapok óta nem találok munkát, és ez így nem mehet tovább, sajnos csak a Magyar nyelvet beszélem de még wc-t is pucolnék csak legyen valami munkám valakit tud bárhol külföldön céget aki Magyarokat is alkalmaz ? Itt a vagyonőri igazolványommal nem megyek semmire....

2013. jan. 31. 11:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy a 10es válaszoló hol él..Mi az hogy nem kell nyelvtudás?? Észnél vagy? Még egy sima mosogatónak is kell nyelvtudás..már ha kell mosogató valakinek.


Kérdező próbáljon feketén melózni vagy fejlessze a német tudását. Azt utána go.

2013. jan. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
10. vagyok: tényleg van ilyen hely, több is, Németországban, tudom, mert 3 családtagom is ott dolgozik. Az egész gyár német, viszont a munkásokat magyar cég "szállítja" - így nem kell nyelvtudás. Egy nagy szállófaluban laknak, ahol szintén mindenki magyar.
2013. jan. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ja, és 3 évet éltem Németországban, kb. nulla német tudással, helyette az angolt használtam és nem volt gond.


Ráadásul pont a mosogatóknak sem kell feltétlen német nyelvtudás, mivel oda általában diákokat vesznek fel, és németországban rengetek külföldi diák van, kevéske német tudással!

2013. jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyébként a nyelvtudás hiánya tényleg nem jelent túl nagy gondot. Apum és keresztapumból kiindulva ők sem tudtak semmit, amikor anno kimentek és nekem is vannak német rokonaim, de könnyen megértem őket, holott egy szót nem beszélek németül. Azt mondja mindenki, hogy lehetetlen nyelv nélkül elhelyezkedni, de ez hülyeség. Előnyt jelent, de nem kiváltságot.
2013. jan. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Idegen nyelv ismerete nélkül nagyon nehéz a szituáció.

Javasoltam volna Angliát.

De itt nyelv ismerete nélkül csak ISMERŐSSEL találsz munkát. aki benyom valahová.

máskülönben kell érteni az állásinterjút stb...

És ez szerintem más országra is érvényes.

Kezdj el egy nyelvtanfolyamot!!!

2013. febr. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!