Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tervezi valaki, hogy a közeljö...

Canadafan kérdése:

Tervezi valaki, hogy a közeljövőben (febr-márc) Angliában keres új munkát? Londonban vagy másik nagyvárosban?

Figyelt kérdés
Nekem is hasonló terveim vannak, jó lenne terveket, tapasztalatokat, infókat megosztani. 32/N

2013. febr. 1. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
milyen végzettséged/tapasztalatod van?
2013. febr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nemzetközi kapcsolatok szakreferens a végzettségem de ebben még nem dolgoztam illetve 1 nyelvvizsga is hiányzik még hozzá. Pénzügyi ügyintézőként, asszisztensként dolgoztam egész mostanáig. Régebben voltam Ausztráliában ott dolgoztam, konyhán pincérnőként stb. Angolul elég elfogadhatóan kommunikálok.
2013. febr. 1. 12:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Inkább másik várost mondanék. London nagyon drága, és ha nincs konkrét állásod, csak "szerencsét próbálni" mész ki, az brutál költséges. Máshol is drága az albi, de London horror. Leeds-Bradford környékén pár éve sok magyar volt, munkát sem volt nehéz találni. én ezt javasolnám.


Trükközhetnél egy olyat, h már most elkezdesz jelentkezgetni minden környékre, és a CV-dben bekamuzol egy angol címet, és egy angol mobilszámot. Ha úgy látják, h kint élsz, akkor keresni fognak, ha felkelted az érdeklődésüket. Mivel nem érnek el mobilon, kapsz egy mailt, h nem értek el, és hivd vissza őket. Aztán ha odakerülsz, h beszélsz velük, majd elmondják, h ja, bocs, majd akkor jelentkezz újra, ha már tényleg az UK-ban vagy.

Ez az egész kis játék arra lesz jó, h márciusig rálátást kapj, h melyik város környékén kapsz több érdeklődést, merre érdemes venni az irányt.

2013. febr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet! :)
2013. febr. 1. 13:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezzel az imént leírt dologgal szerintem annyi probléma van, hogy lehet, hogy valamelyik álláslehetőséget eldobod magadtól hisz, ha érdeklődnek utánnad akkor esetleg fel is vettek volna, viszont elutasítanak mert nem Angliában vagy. Ezért legalább annyit megérne szerintem, hogy egy kinti valós telefonszámot megadni így ha valóban érdekled őket akkor legyen lehetőséged elfogadni az állást, a költözést pedig megoldod utánna.
2013. febr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze! Ha be tudsz szerezni egy angol kártyát, akkor az mégjobb! Akkor csak annyit kell kimagyaráznod, h "most éppen" nem vagy Angliában.
2013. febr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez a terv nagyon jól hangzik, de sajnos a recessziónak köszönhetően itt is nagyon lecsökkentek a munkák.

Ami néhány éve volt itt az már egyáltalán nem irányadó.

Jelenleg tombol itt is a válság!!! nincsenek munkák.....

2013. febr. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
munka az van, csak sokan válogatnak és ilyen-olyan melokat nem vállalnak el!!!!
2013. febr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én is szeretnék kiköltözni, ha gondolod felvehetjük a kapcsolatot.
2013. febr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!