Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik/dolgozott valaki New...

Dolgozik/dolgozott valaki New Yorkerben? Esetleg C&A-ba, H&M-be, Takkoba? Jelenlegi munkahelyemről szeretnék elmenekülni és érdekelne, hogy milyen ezekben az üzletekben dolgozni?

Figyelt kérdés
Munkaidő/Fizetés/Szabadnapok/stb..? Ha valaki nem pont ezekben az üzletekben dolgozott, de hasonlóban igen, akkor várom tőle is a válaszokat :)KÖSZÖNÖM!

2013. febr. 2. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Én örülnék hogy van munkahelyem még ha tossz is de van! akkora a munkanélküliség hogy én a helyedben megbecsülném az ahol vagyok..
2013. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A családom és én is lassan belerokkanunk a fantasztikus jelenlegi munkahelyembe! Felmondani természetesen nem fogok csak úgy. Ha már biztos vagyok abban, hogy felvesznek máshova csak akkor fogok kilépni..
2013. febr. 2. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz a Hádánál, hátha van felvétel. Igaz én tanulóként voltam ott. Igaz a fizetés nincs az egekben, de a légkör jó, a munka meg gondolom olyan, mint a többi hasonló üzletben.
2013. ápr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
szia, bár elég régi a kérdés, leírom tapasztalataim. én c&a-ban dolgoztam vidéken, mint diák. nekem a feladatom az volt, hogy ruhákat kellett a fülkéktől elpakolnom, illetve rendet kellett tartanom (ruhahajtogatás stb.) az ember azt gondolná, h jaj de jó a sok ruha közt dolgozni, meg milyen buli lehet, de nem az. a vásárlók iszonyatos kuplerájt hagynak maguk mögött, mindent széttúrnak, rossz helyre teszik vissza a ruhákat, kifordítva teszik fel a gatyafogasra a pólót, hülyeségeket kérdeznek (példa: szia, te 20 éves diáklány, elmondanád nekem, h szerinted a férjemnek mi az alsógatya mérete? hát honnan a píííííből tudnám, én alszom vele együtt?), ledobálnak mindent a földre, 5623523521 darab melltartót hagynak a fülkében....szóval van munka bőven. plusz mikor kamion jön 3-4 raklapnyi cuccal, azt is becsipogózni, helyet találni neki, kirakni....mindezt havi 70-75 ezer forintért, úgy, hogy napi 11-12 órát állsz folyamatosan (c&a). Kajacsekk, utazástérítés nincs. előny viszont, h topom pénzekért juthatsz ruhákhoz, 300-1000 forintokért, mikor jönnek az akciózások (kb fél évente egyszer) Sajnos New Yorkert meg Takkot nem tudom (előbbibe állítólag protekcióval lehet csak bejutni, és van jutalék). H&M meg a legbutább, legtrehányabb emberek járnak, ha beengednék 20 elefántot meg 30 disznót és 10 majmot az üzletbe, azok se csinálnának akkora kuplerájt, mint a kedves vásárlók. előny, h fiatalos a légkör, mindig pörgés van, és állítólag jobb a fizu.
2013. aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Takkoba szerintem semmiképpen ne menj. Egy bolti eladó esetén a fizetés nem sokkal több, mint a bérminimum. Nekem 1 év alatt szinte alig volt szabad hétvégén. Vasárnapi pótlékot fizetnek, ez növeli meg egy kicsit a fizetés összegét. Beosztás napról napra változik, sokszor van helyettesítés, ilyenkor össze-vissza küldözgetnek adott városon belül a boltjaik között, mivel bár ezt persze az elején nem közlik, de nem csak abban az üzletükben kell dolgoznod, ahova felvettek.
2020. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!