Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Eléggé megutáltam a jelenlegi...

Eléggé megutáltam a jelenlegi szakmámat, ezért szeretnék valami tanfolyamot elvégezni, de nem tudom mi az amit örömmel csinálnék és van rá kereslet is?

Figyelt kérdés

három éve dolgozom mint logisztikus és értékesítő, beszélek két nyelvet, de megmondom őszintén, utálom. Keresek másik állást, de azon agyalok, hogy kellene mellette tanulni valamit. Régen nagyon szerettem volna gyógymasszőr lenni, de mindenki lebeszélt róla! Jó a kézügyességem, volt hogy belevágtam volna egy műkörmös tanfolyamba, de az alacsony létszám miatt nem indult. Lennék cukrász is, de azt már hova tanuljam, ahhoz már öreg vagyok :-(

Amúgy attól is félnék, hogy nem lenne elég kuncsaftom soha...

mit tegyek?


24L


2013. febr. 4. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a kézügyességed, próbáld meg a cukit azért, először otthon. 24 éves, én 31 vagyok most tanulok új szakmát. És? Sose késő újra kezdeni.
2013. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 26 vagyok és most fogok belekezdeni az első szakmámba! Nem vagyok rá büszke, de a lehetőségek eddig nem voltak adottak. Eddig dolgoztam azért hogy most tanulhassak.

Tanulj Te is, sosem késő!

2013. febr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De az a baj, ha mondjuk most vágok bele a cukrász képzésbe, sose fogok kenterbe verni mondjuk egy Gundelest, aki ezt tanulja 4 éve... :(

Szóval piacképtelen lennék és pályakezdő...

2013. febr. 7. 21:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Betegápolónak menj ha tudsz németül.

Kint 1000-1500euró/hónap és 1 hónap kint úgy hogy albérletet nem fizetsz, ott kajálsz te is, és a hónap végén jössz haza a teljes fizetéseddel és utána 1 hónapot itthon vagy.

2013. febr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!