Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha lenne lehetőséged váltanál...

Ha lenne lehetőséged váltanál munkahelyet ha nem éreznéd jól magad a jelenlegi helyeden? Akkor is ha nem tudod milyen lesz az új hely

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 17:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Ha keresetileg is megfelel és minden és nagyon rosszul érezném magam ahol vagyok, meglehet megpróbálkoznék a másik hellyel. Nem jó minden nap olyan helyen lenni ahonnan minél előbb szabadulni akarsz.
2013. febr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem szeretem ha a hátam mögött kibeszélnek, szinte már minden nap gyomoridegem van
2013. febr. 3. 17:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A körülményektől függ. Ha mondjuk én tartanám el a családot, vagy ehhez nélkülözhetetlen a mostani fizetésem és ez a munkahely viszonylag biztos, a másik esetleg bizonytalan, sőt anyagilag sem kedvezőbb, akkor nem. Ha viszont nem lennének ilyen fenntartásaim és nem szeretném a munkakörömet, a kollégákat, a másik lehetőség viszont szimpatikusnak tűnne (pl. olyan tevékenység, amit szeretek), akkor igen.
2013. febr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ugyanaz a munkakör lenne
2013. febr. 3. 18:02
 5/11 anonim válasza:
100%
Ha nagyon gáz akkor mindenképpen, na meg ha a bérezésben sincs nagy különbség.
2013. febr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A társaság is nagyon ki tudja készíteni az embert, ha olyan. Én akkor is mennék, ha a kollégákkal lenne problémám. Persze csak ha tényleg nem én lennék az egyetlen családfenntartó, akkor jobban meggondolnám, hogy a biztos helyett a bizonytalant válasszam-e, de ha egy lehetőség van rá, inkább elmennék.
2013. febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Ha lenne új hely, és tényleg nagyon rosszul érezném magam( mondjuk engem hidegen hagynak a kibeszélések...) sőt a bérezés sem más akkor váltanék.

De persze fennáll a veszélye hogy ott is kibeszélhetnek..sőt , ez mindenhol fennáll.

Én csak ezért nem váltanék, de ez én vagyok.

Nekem elég, hogy felettük állok értelmileg.

2013. febr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az új hely még biztosabb mert állami cég
2013. febr. 3. 18:17
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia, menj szerintem, én is ezt tettem, sokkal jobban érzem magam :)

Nagy kalappal!

2013. febr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem váltasz, sz@rul fogod érezni magad. Ha a munkaköröd a fizetésed jobb, és a társaság is jobb lehet, menni kell. Legfeljebb ugyanúgy sz@rul fogod érezni magad továbbra is. De elmondhatod majd, hogy megpróbáltad! Nincs vesztenivalód.
2013. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!