Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan keszuljek fel egy...

Hogyan keszuljek fel egy recepcios allasinterjura?

Figyelt kérdés
Angol es szlovak nyelven kell tudni...utobbi sajnos nem tokeletes, pedig itt elek..tud valaki valami frappans szoveget amit esetleg eloadhatok a vendegek fogadasara?

2013. febr. 5. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a vendégek fogadására semmilyen frappáns szöveggel nem kell készülni. :) Elég ha figyelmesen meghallgatod mit szeretne a vendég, és kedvesen válaszolsz. Ennyi a dolog lényege.
2013. febr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pozitívan, segítőkészen, mosolygósan. De fognak tesztelni úgy gondolod?
2013. febr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat voltam mar ilyenen, valahol levelet is kellett irnom...de mar el vagyok keseredve , mivel mindeg megjegyik , hogy eros magyar akcentusom van, ami persze nem baj, de nagyon kell koncentralnom amikor szlovakul beszelek es itt a bibi...nem tudok felszabadult lenni ilyenkor.
2013. febr. 5. 16:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Az akcentusoddal nem fogsz tudni mit kezdeni.
2013. febr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!