Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közhasznú munkások irányítása...

Közhasznú munkások irányítása az ciki meló? Ti elvállalnátok?

Figyelt kérdés
Jó ismerősöm az egyik városvezető és mivel munkanélküli vagyok így ajánlotta ezt a munkakört nekem. Ti mit tennétek? Elvállalnátok? És ez mivel jár? Illetve mennyi fizuval?

2013. febr. 7. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ciki, de ha nincs más akkor elvállalhatod.
2013. febr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez is közmunkának minősül, szóval nem hinném hogy túlzottan nagyobb lesz a fizetésed mint azoké akiket irányítasz.
2013. febr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi lenne a feladat. Mész az utcán a többi közhasznúval és mondod neki, hogy erre szedje meg itt szedje ? Kihagyott egy rágót ? pl
2013. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem semmilyen munka nem ciki, de tudod mit, ne vállald el, majd én elvállalom helyetted! 29L
2013. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Nm is tudom...korbács jár hozzá vagy vinni kell?
2013. febr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
Ha jól fizet és meg lehet benne alázni a közmunkásokat, akkor elvállalnám. Viszont , ha neked is ugyanúgy dolgoznod kell mint egy közmunkásnak, akkor ciki és semmi pénzért nem állnék be a sorba guberálni. Aki azt mondja, hogy semmilyen munka sem ciki, annak nincs normális munka tartása. Mert igenis vannak ciki munkák, és azokat is elvégzik, de attól függetlenül elég szégyenteljes melók léteznek.
2013. febr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

ma 15:16

Viszont azokat a "szégyenteljes melókat" is meg kell valakinek csinálnia. Ha nem szednének szemetet, nyakig koszban mehetnél a kevésbé szégyenteljes munkádba.

2013. febr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én simán elvállalnám, mégpedig azért mert vezetői tapasztalat. Lehet hogy te cikinek tartod de ha eljutsz egy értelmes hr-sig ő nem fogja annak tartani, ugyanis az emberek legnagyobb részének semmiféle ilyen tapasztalata nincs. Ráadásul ez is pénz, nem te vagy akit irányítanak, csinálsz valamit napközben stb.
2013. márc. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
Ezt a kérdést volt ciki feltenni! Egyszerűen nem akarsz dolgozni. Szerintem bármely munkanélküli ugrana erre a munkára, ha kell a pénz, akármennyi is.
2013. márc. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!