Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinál egy Account Manager?

Mit csinál egy Account Manager?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam egy telefont, hogy ilyen állásra keresnek embereket. Amikor engem hívtak, eddig minden állás egy nagy &@#@#& volt. Kevés munkatapasztalatom van és 1 érettségim. Azt mondták, hogy ügyfél megkeresése és ügyfélkapcsolat. Arra már nem válaszoltak, hogy személyesen, vagy telefonon stb. Amúgy a szabadság téren vannak.

2013. febr. 11. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Account = ügyfél. Manager = menedzselgeti.


Tehát ügyfelekkel csinálsz valamit, ami a cég és részleg profiljába illik.


Jó eséllyel marketinges sz@rság, el kell adni bizbaszokat nagyon drágán, hogy kapj utána egy 100ast.

2013. febr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Telefonos értékesítő szépített megnevezése. Én mindig gyanúval kezelem, ha "csak úgy" megkeresnek valahonnan.

Csak emlékeznél rá, ha Te jelentkeztél volna erre a munkára (mert akkor nyilván az álláshirdetésben szerepelne mire keresnek embert). Elmész, meghallgatod mit akarnak és ha baromság, akkor megköszönöd a lehetőséget és nemet mondasz.

2013. febr. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

90% hogy egy forexes cég, üzenetben megírhatom melyik, itt nem lenne elegáns. Értékesítened kell majd, vagyis rávenned ügyfeleket arra hogy nyissanak ennek a bizonyos cégnek a platformján forexes számlát. Nekem kb. 1 hónapig tartott míg eljutottam a "második körig" ami egy oktatás volt. Egyetlen egy szimpatikus része volt: nem kell a saját ismerőseidet felkutatni. Ja és az első pár hétben (3.-4.-5. ha jól emlékszem) kapsz egy heti minimális összeget is tőlük ami mondjuk kajára elég.

Többit szívesen megírom üzenetben. Ja és arra is számíts hogy ellepnek egy másik forexes cég

2013. febr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bocs lemaradt: ellepnek egy másik forexes cég dolgozói üzenetben, és megpróbálják elmagyarázni miért jobb az övék.
2013. febr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!