Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi van jelenleg a START...

Mi van jelenleg a START kártya helyett? Pályakezdők vagy tartós munkanélküliek alkalmazása esetén milyen kedvezmények illetik meg a céget január óta?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam hogy jár valami, de már nem vagyok benne biztos, mert sehol sem találom. Vagy erre ne is számoljak, így munkanélküliként hogy legalább ezért felvennének ha másért már nem? Vagy valamilyen kedvezmény csak járna a cégnek még ha nem is a végzettségemnek megfelelő munkakörben helyezkedem el? Ezt a pályakezdő támogatást hallottam már, ha szakmámban helyezkedem el, de a start kártyáról mindenki azt mondja hogy teljesen megszűnt.
2013. febr. 17. 00:33
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Ugyanaz van, csak pepitában. Átkeresztelték munkahelyvédelmi akciótervre.
2013. febr. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szociális hozzájárulási adó kedvezmény van. Különböző csoportokra és különböző mértékben.
2013. febr. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!