Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyibe kerül kb. egy modell...

Mennyibe kerül kb. egy modell portfólió fotózás?

Figyelt kérdés
Nekem 100 ezer ft-ért szeretnének csinálni egyet,(minimum) ami nem tudom, hogy reális-e. Annyit engedtek, hogy 30 ezer ft-ot levonnak, mert nem sokára lenne egy fotózásom, amiért 30-at kapnék, de azért nekünk is kell pótolni, de azt nem mondták szó szerint, hogy mennyit.

2013. febr. 17. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Az ügynökséget kérdezd, Ők tudnak részletes tájékoztatást adni, mi itt hiába is írnánk, hogy ennyi vagy annyi, ez így olyan mintha azt kérdeznéd, hogy mennyibe kerül egy buszbérlet, vagy egy vonatjegy. Ettől függetlenül vigyázz, sajnos épp elég rémhír kering a világhálón ezekkel kapcsolatban.
2013. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 100 elég húzós. 60-70-ért már vállalnak sokan.
2013. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 80 egy átlagos ár, 60ért már nagyon olcsó, ha a fotós, aki vállalná, annyira jó, akkor elfogadható, vannak nála sokkal drágábbak is.
2013. febr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Magyarul nem engedtek egy fillért se, hanem majd ledolgozod. Szerintem lehúzás.
2013. febr. 22. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!