Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki ismeri ezt a munka...

Andrusenko kérdése:

Valaki ismeri ezt a munka közvetítő céget? Tavozzangolosan.hu-szerintetek ez megbízható közvetítő?

Figyelt kérdés
Azért kérem mivel ki szeretnék menni Angliába és rengeteget olvastam a fórumokon és idáig mindegyik negatív. Kérlek ha tudtok erről a munka közvetítő cégről írjatok kérlek.

#állás keresés Angliában #Angliai melók #Londoni munka.
2013. febr. 17. 17:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha Angliába készülünk első szabály: Semmilyen munkaközvetítő segítségét nem kérjük!!! Főleg ha pénzt kérnek, már pedig a legtöbb kérni fog.
2013. febr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Murányi László válasza:
42%

Nagyon nem értek egyet az előttem szólóval.

Nekem eddig mindenki azt ajánlotta,aki kinn él, hogy el ne induljak egyedül Angliába, mert az összes pénzem elverem kinn és jöhetek majd haza munka,meg pénz nélkül.

Amúgy meg a tavozzangolosan.hu nem is kimondottan munkaközvetítő. Én is voltam már benn náluk is. Nekem teljesen korrektnek tűntek. Ők szállást is adnak, munkát is, meg elintéznek mindent, ha kéred. Elindulni szerintem 100x egyszerűbb így, hogy minden egyből megvan. De mindenki döntse el maga, természetesen. Nálam könnyen megeshet, hogy velük fogok majd kimenni.

2013. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
Az ilyesmi cégek életképtelen embereknek lettek kitalálva, ha tudsz angolul, és megfogod a munka végét akkor nincs értelme ilyen dolgokra időt és pénzt pazarolnod. Kijössz keresel egy szobát (de neten keresztül otthonról is intézhetsz), majd nekiállsz a papiroknak, ha megvannak akkor meg csak rajtad múlik mikor lesz munkád, mert az van, csak esetleg vannak akiknek némelyik derogál, a lényeg, hogy első körben akármit ajánlanak el kell vállalni (nem tudom lány vagy fiú vagy, de autómosás, szállodatakaritás szinte mindig akad, persze ezek kicsit érdekesen fizetnek) aztán kereshetsz jobbat. Ha bármi kérdésed van még irj nyugodtan privit. 20/f
2013. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Murányi László válasza:
65%

Nem értem a fenti logikát. Menj ki egyedül, intézz el mindent te magad. Keress szállást. Keress munkát.

Azt írod, hogy ne pazarold a cégekre az időt. De hiszen pont, amit felsorolsz az az időpazarlás ! Ahogy néztem az árakat kb. csak drágábban találtam eddig midenhol szállást és ebben a régóta kinn élő barátaim is megerősítettek. Tehát már kb. ott jobban járok. Mert azt a 30-40ezret, amit az ilyen cégek kérnek többszörösen megspórolom, azzal, hogy nem telik az időm kinn feleslegesen. Ahogy a barátaim mondták nagyon nem olcsó csak lébecolni. Mostmár beszéltem ilyen meg olyan emberrel is és egyöntetűen azt mondják, hogy egyedül ne vágjak bele, mert rengeteg magyar úgy járt, hogy azt hitte spórol 30ezret és kinn elköltött cserébe 300-at. És jöhetett haza persze mert nem bírta tovább pénz nélkül.

Én nyitott vagyok az ellenérvekre, de mondja meg nekem valaki, hogy 30.000 forint miatt kockáztassam az egész kinti életem, meg az összes tartalékom ?? Kb. 3-4 nap alatt elmegy kinn ez a pénz majd, ha keresgélek a vakvilágban. Szerintem hülyeség, már csak a kényelem, meg a felesleges idegeskedés miatt is. De ti tudjátok.

2013. febr. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Murányi László válasza:
42%
Ja, és nem vagyok életképtelen. Csak szoktam tájékozódni és átgondolom, hogy mire érdemes költeni és mire nem.
2013. febr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Akiknek nem sikerül magától és haza kell jöjjön az igenis életképtelen, 2 éve mióta kint vagyok, akiket láttam, hogy úgy jártak, mint ahogy irtad, azokat nem tudom sajnálni, nagy részük azt hitte itt kolbászból van a kerités. Aki csak ügynökséggel képes kijutni, mert kényelmesebb az se várjon sok jót ettől az országtól, mert a kényelmes kelet-európai jó üzlet, de munkáltatóknak nem kell, aki meg 300k-ból ( ez most kb. 890 GBP tehát majd' egy havi minimálbér) idekint nem tud egymaga megélni az ne vágjon neki.
2013. febr. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen mindegyikkel valamilyen szinten egyetértek, sokat olvastam a fórrumokat és inkább erre voltam kíváncsi erre a cégre amire egy választ kaptam. Persze a többi válasz is értékes . Az idő pénz ilyen világot élünk és ezért választanék közvetítőt mivel barátom nincsen kint ahol megszállhatnék és tudjak keresni melót, lakást, és stb. Akinek van barátja kint annak más az kimegy ellesz egy pár napig a havernál míg kap egy rendes lakást számára és az ügyeit el tudja intézni.
2013. febr. 20. 08:24
 8/19 anonim válasza:
Nekem is korrektnek tűnt ez a munkaközvetítő
2013. ápr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Köszönöm szépen az előttem szólónak,hogy megosztja velünk a tapasztalatait,nagyon hasznos volt számomra.Én is szeretnék külföldön dolgozni ,de egyedül nem merek elindulni.
2013. júl. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem a szállást érdemes itthonról intézni. A londoni magyarokon keresztül lehet pl. itthonról szállást intézni és az ügyintézésben is segítenek. Semmi extrát nem kell várni, de az induláshoz megkapja az ember, ami kell. Aztán később lehet jobb szállást és állást is keresni.


Ja, és mindezt 70 ezerrel olcsóbban, mint a tavozzangolosan!!!

2013. júl. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!