Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthoni munka, Gyed-Gyes...

Otthoni munka, Gyed-Gyes kiegészítés. Valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
gyed mellett nem lehet hivatalosan dolgozni. a neten fellelhető otthoni munkák pedig mind kamuk. ha értesz valamihez, amit otthon is lehet csinálni, csináld azt, max feketén, bár ugye, az illegális.
2013. febr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már én is feltettem, nem sok hasznos választ kaptam.

Esetleg a korrepetálás, tanítás jöhet szóba, ha van valami, amiből mersz vállalni tanítást. Ez ma már működik skype-on is, nem kell kimozdulnod.


Van egy ismerősöm, aki gyöngyöt fűz, az interneten sok hasznos ötletet találni, és aztán eladja az ékszereket a Vaterán. Aki ügyes, ebből jó kis pénzt össze tud szedni. Az adóhatóság erre még annyira nem szállt rá, és bizonyos bevétel alatt nem kell adózni sem.


Vannak, akik varrnak, esetleg fordítást vállalnak.

2013. febr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Persze, hálózatépítés. Nagyon sok lehetőség van benne, gyakorlatilag ezzel minden dolgozni vágyó otthon lévő anyukának adhatsz lehetőséget. Kiskapuval gyed mellett is végezhető. Jó céget és jó támogató csapatot kell találni hozzá. Na ez nem egyszerű, mert sok az átverés, és laikus szem nem veszi észre. Sok sikert!
2013. febr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!