Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kinek sikerült már állást...

Kinek sikerült már állást találnia a profession.hu oldalon keresztül?

Figyelt kérdés

Az egy dolog, hogy abszurd elvárásai vannak a legtöbb munkaadónak...

Az meg kezd bosszantani, hogy elég régóta használom, és rám se bagóznak.

Olyan hirdetésekre jelentkezek, ahová tényleg meg is felelek, és nem naponta használtam eddig.

De még soha nem jött visszajelzés! A feltöltött önéletrajzommal meg adataimmal meg ki tudja mi lesz. Sokat ér manapság egy zsíros adatbázis, pontos elérhetőségekkel.



2013. febr. 21. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem évek óta folyamatosan frissítve volt náluk az ön.rajzom

és érdekes, évek alatt voltak munkáim is, de a proffesion.hu oldallal soha az életben még csak egy ajánlat sem érkezett, meg egy válasz sem

2013. febr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Erre számítottam.

Adathalászat. Munkaközvetítés helyett.


Aztán lehet vigyorogni, amikor ötödszörre hív a telefonmarketinges, hogy honnan van meg a telefonszámom.

2013. febr. 21. 17:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


Utolsó 3 választ olvasd el mire kell a Cv-d a legtöbb helyen.

2013. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én itt jelentkeztem egy állásra, amivel behívtak interjúra, igaz nem sikerült. De legalább jött egy visszajelzés..
2013. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
itt nincsenek állások...
2013. febr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
A Profession.hu azért komolyabb cég annál, mintsem kizárólag adathalászattal foglalkozzon. Nem tartom kizártnak, de a mi cégünk is hirdetett rajtuk keresztül állásokat, nem kamu állásokat, hanem valósakat, és be is töltöttük.
2013. febr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

gondolom a 6-os válaszolót, aki egyébként 100%-ig hasznos választ adott, azért pontozták le, mert urambocsá van egy munkahelye, egy cég, ami még ráadásul pofátanul hirdet is, sőt embereket vesz fel!

szánalom ez az ország, meg az emberek hozzáállása. nem is lesz semmi másképp, ha csak irigykedünk egymásra. de legalább lehet majd tovább sírni, milyen jó is az.

2013. febr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat, és mentek a zöld kezek!
2013. febr. 26. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!