Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külf-i munka kapcsán skypolunk...

Külf-i munka kapcsán skypolunk - interj - egy mondatom után meg kizárnak. Mi ez?

Figyelt kérdés

szóval meg volt beszélve, hogy skypon interjúvolnak.

először is, hanghívásnál kérték, hogy kapcsoljam be a kamerát... bekapcsoltam. persze ők nem...

ezután megkérdezték átnéztem e a honlapjukat.

én mondtam igen, csak kevés az info, nem tudom kell e előre fizetni, valamint, milyen gyorsan/ütemben lehet elhelyezkedni a munkahelyen, szóval van e máról akár holnapra munka.

erre szó nélkül letették...

rájuk írtam, hogy ez minek köszönhető.

nem írtak vissza.

hívom őket, kicsöng, kinyomják.

utána kiléptek


szerintetek ez mi volt???


róluk van szó:

www.cvcyclone.com


2013. febr. 21. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne is erőlködj ezzel a "céggel".

Törvény tiltja, hogy pénzt kérjenek munkaközvetítésért, de azért ott van, hogy fizess be 300 fontot...


Munkaközvetítői számuk sincs, és az ajánlatok is túl szépek, hogy igazak legyenek.

2013. febr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi


de hogy mennyi millió meg egy ilyenről hallani! az állam simán likvidálhatná mindet, ha akarná.


valahol hallottam olyat, hogy nem érdeke az államnak mindenféle bűnözést/csalást megállítania...de pedig megtudná, ha akarná

2013. febr. 21. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!