Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Végzettségem vegyész. Angolul...

Végzettségem vegyész. Angolul felsőfokon, olaszul középfokon beszélek.120. 000 forintos kezdőfizetést ajánlanak. Reális ez?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 22:16
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát én elfogadnám. Míg nincs valakinek gyakorlata legalábbis. Már annak örülnék ha felvennének egyáltalán valahová, bár nem vegyész vagyok. Kell az olasz és az angol a munkádhoz? Pályakezdő vagy? Vidéken biztos jó, pesten és dunántúlon nem tudom.
2013. febr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

Nem írtad milyen szakmában!

Ha nem szükséges hozzá szak, illetve nyelvtudás, még túl jó is lehet ez a fizetés.

2013. febr. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha te, vagy bárki más elfogadta önszántából ezt az összeget ezért a munkáért, akkor reális.


Ha te nem fogadod el, kevesled, de más betölti az állást ennyiért, akkor utólag már tudhatjuk, hogy reális összeg.


Előre csak valószínűsíteni lehet egyéni elképzelések, várakozások, tapasztalatok alapján.

2013. febr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Tökmind1 mennyi a kezdőfizetés, tapasztalatot kell szerezni, nem érdemes azért 3 hónapig otthon ülni, hogy hátha találsz 150-et fizetőt. Tapasztalattal lehet továbblépni, nem várakozással/válogatással. Olasz meg gondolom nem kell a munkához, úgyhogy inkább semleges hogy beszéled-e.
2013. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
Úristen, örülj, hogy ajánlottak munkát, normálisnak mondható fizetéssel!
2013. febr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Van gyakorlatom és úgy gondolom egy nyelvvizsga sohasem semleges...
2013. febr. 23. 19:05
 7/34 anonim ***** válasza:

Dehogynem, ha nem kell használni a munkakörödben akkor semleges (valójában hátrány, mert növeli az értéked a munkaerőpiacon és valószínűsíthető, hogy korábban dobbantasz egy másik, jobban fizető munka reményében).


Hozzá teszem szomorú, hogy képzett vagy (vegyész), több nyelven beszélsz, de azt a kérdést teszed fel, hogy reális-e ez a fizetés.


Azt kell nézned, hogy mit tudsz nyújtani a cégnek és annak mekkora az értéke (arra lehet alapozni a fizetési igényedet). Ha tudod a választ akkor nem kell itt kérdezned, oda mégy ahol ennél többért tudsz segíteni.

2013. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
33%

Őszintén ez lópucu.

Nagyon kevés,ááá,még a kétszerese se valami túl sok.

Jó vállald el ha nincsen gyakorlatod de minnél előbb dobbants.Miért nem mész ki külföldre?

2013. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagyon kevés :S Én vegyészmérnöként nettó 180.000ft kapok havonta + utalványok. Kérjél többet.
2013. febr. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 saveme ***** válasza:
56%

Szasz ifjú titán!


Nem árt az álazat, én azt mondom. Aki magát megalázza, azt emeli fel Isten. A büszkéket meg elbuktatja. Persze hívőként mondom. Én is diplomás vagyok, kijöttem a fősuliról anno (és nem mellé jártam, elég jól tanultam, amit kellett, és ez nem most volt, amikor boldog-boldogtalan főiskolára jár már), és ahhoz képest, hogy milyen arcot neveltek belénk, hogy milyen nagyra legyünk az értelmiségiségünkkel, mégsem állt annyira nekem a világ. Persze nem ártott volna komolyabb nyelvtudás, mint volt akkor nekem (neked mondjuk van), és én is lehettem volna tökösebb gyerek, de azt meg kellett tanulnom saját bőrön, hosszú évek csicska melózása után, hogy aki a másén és a kevesen hű, az bízatik sokra. Most már 2 éve az égből pottyant le nekem egy olyan meló, amiről nem is gondoltam, hogy mennyire passzol hozzám, és milyen perspektíva van benne anyagilag. Persze ez is aprópénzzel indult az elején, de már nem panaszkodok.

Le kell szállni a földre! Egy árucikk vagy a munkaerő piacon. Ha értékes tudásod/képességed van, és megkéred az árát, akkor fizetnek érted sokat. Ha nem, akkor még nem a helyeden vagy, és örülhetsz a 120-nak is. Ajánlom, hogy menj el árufeltöltőnek, gépsor mellé robotnak, vagy építőiparba segédmunkásnak csak úgy, egy időre. Utána fogod értékelni igazán az irodás melódat, és azokat akik nem csak két hétig tolják azokat a melókat, hanem évtizedekig. Le a kalappal előttük!

2013. febr. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!