Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Végzettségem vegyész. Angolul...

Végzettségem vegyész. Angolul felsőfokon, olaszul középfokon beszélek.120. 000 forintos kezdőfizetést ajánlanak. Reális ez?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 22:16
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Miért akadsz ki? Van 3 felesleges szakmád, gondolom ilyen linkek, aminek a neve jó. Végezz kémia székaot azután akadj ki te diplomás.
2013. febr. 28. 20:41
 22/34 anonim ***** válasza:

"És te ismered azt a viccet, hogy minimálbéren azok dolgozzanak, akik nem tanultak egyetemen gimnázium után 5 évet?"


Hát te tudod, kedves klrdező..

Még mindig aztmondom hogy örülj neki hogy kapsz egy ilyen munkát legalább. (az én viccem amit írtam, talán nem is vicc;)

De ha nem felel meg, akkor ülj otthon a diplomádon, aztán várj, hátha egyszer megkeresnek valami fantasztikusan jó ajánlattal..

2013. márc. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
100%
Sok mindentől függ, friss diplomás vagy-e, van-e tapasztalatod, kell-e a nyelvtudás a munkához, hol ajánlják a munkát, van-e előrelépési lehetőség, van-e bónusz vagy utalványok, szóval sok tényezőt kell figyelembe venni, hogy reális választ lehessen adni.
2013. márc. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
Nagyon kevés ! én diploma nélkül, sima angol és francia nyelvtudással+ IT-s OKJ-val a dupláját keresem meg egy IT cégnél....
2013. márc. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
54%

Figyelj, valaki 8 általánossal, meg egy szakmunkással (még érettségije sincs)

Keres 200-300 ezret.. ha jó a szakmájában.

Valaki sok diplomával meg ül otthon. Kinek mi.

2013. márc. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 saveme ***** válasza:
26%
kérdező, te aztán egy nagy szemétláda vagy, hogy így lefikázod azt, aki minimálbéren van! Hiába lehet esetleg nagyobb agyad, de a te valódi értéked az kevesebb, azt tudhatod. De majd meglesz ennek a böjtje. Vagy megtérsz, vagy megtörsz.
2013. márc. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
40%

Nem olyan szakmaim vannak, aminek csak a neve jó. Keményen dolgoztam azért, hogy megszerezzem őket.

És igaz nem kémikus leszek, de egy jogi szakirany sokat ér! És ezt munka mellett csinálom.

Ja és a pénzügy -számviteli suli is ér valamit... Szerintem

2013. márc. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
Én külföldön érettségivel kaptam kézhez kb. havi 250 - 300 ezer forintnak megfelelő összeget zöldségcsomagolásért. Itthon a 120 ezer már jónak mondható fizetés, de a külföldihez képest ez még mindig a béka segge alatt van, kiváltképp egy diplomás munkáért és ha választhatnék itthon, vagy külföld között, akkor külfödlre mennék dolgozni a helyedben, mert biztos vagyok benne, hogy pl. angliában még pályakezdőként is a minimum havi 400-500 ezer forintnak megfelelő fizetést megkapnád.
2013. márc. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

26os valaszoló, de még ez is hülyeség végülis.

Attól hogy diplomája van, nem biztos hogy nagyobb agya van, sőt. Semmi összefüggés :D Diplomás emberek is lehetnek rém buták, mint ahogy az ábra mutatja ;)

2013. márc. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 Directorx válasza:

Itt max az idő lehet a kérdés!!!!


-Meddig húzom ki havi 120K nélkül???

2013. márc. 3. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!