Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzban tüntessem fel...

Önéletrajzban tüntessem fel az egyetem nevét ahol tanultam de nem tudtam elvégezni?

Figyelt kérdés
Vagy nem muszáj?Mert szerintem felesleges,de azért a biztonság kedvéért megkérdezem
2013. febr. 24. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Az önéletrajzban semmit sem muszáj feltüntetni, amit nem akarsz. Ami neked nem előnyös azt kihagyod.

De ha úgy érzed, hogy előnyt jelent az adott állásnál, hogy jártál oda X ideig, akkor beleírhatod.

2013. febr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én angol szakon végeztem, de jártam mellette még két másik nyelvszakra is az egyetemen pár évet. Bele szoktam írni az önéletrajzba, és eddig még csak előnyöm volt belőle. Sokkal jobban hangzik, hogy jártam az ELTE-re 3 évet német illetve 2 évet spanyol szakra, mintha csak a két felsőfokú nyelvvizsgát említem meg.
2013. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jól van akkor beleírom az önéletrajzomba,köszönöm a válaszokat!
2013. febr. 24. 19:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor tüntesd fel, ha nem hátrányos számodra, hogy miért nem végezted el.
2013. febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!