Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jó interjú, jó hangulatú első...

Jó interjú, jó hangulatú első beszélgetés, minden klappol. Érezted már úgy, hogy most téged fognak felvenni? Bejött?

Figyelt kérdés

Alig várom, hogy csütörtök legyen. Szerintem minden jó volt, minden képesítésem és tapasztalatom megvan, nekem az állás tökéletes, a fizetés jó, a bejárás megoldható.

Azt mondta:

"Nem látom semmi akadályát, hogy Ön tudjon kezdeni, de még van négy-öt hölgy, akit behívtunk, és jobb nagyobb merítésből válogatni".

Remélhetek?

Komolyan rosszabb, mint elsőre beleesni valakibe, megadni a telefonszámot, és epekedve várni három napig, hogy randira hívjon. :,(



2013. febr. 18. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly az utolsó kettőbe benne voltam, azt mondták szimpatikusabb vagyok nekik, mégsem engem választottak.

4-5 emberből még bőven lehet nekik megfelelőbb mint Te. Ne bízd el magad, mert koppanni fogsz.

2013. febr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

El sem tudom mondani, hogy én hányszor voltam így, amikor tökéletesen nyerőnek éreztem magam egy állásra, még abban is biztos voltam, hogy szimpatikus vagyok az interjúztatónak, és mégsem engem választottak. Sőt, még vissza sem jeleztek, pedig nagyon szerettem volna tudni, végül miért nem mellettem döntöttek.


Van esélyed, persze, de azért még ne igyál előre.

Lehet, hogy a másik négy-ötből lesz olyan, aki kicsit még szimpibb lesz nekik, vagy valamilyen végzettsége jobban klappol, esetleg kevesebbet kér.

2013. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az interjún szerintem csak kivételes esetben mondják a szemedbe, hogy "bocs, de nem vagy megfelelő". Az a divat, hogy "köszönjük, majd értesítjük telefonon"... és a várva várt telefon elmarad vagy nem azt a hírt közli amit szerettünk volna.
2013. febr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha egy interjún nem mondják azt, hogy fel vagy véve, akkor nem te kellesz nekik. Ahány helyen dolgoztam, az első találkozáson mindig azt mondták, hogy örülnek nekem mint új kollégának. Sehol sem volt ilyen, hogy majd válaszolunk, illetve ahol igen, ott már akkor tudták, hogy nem kellek, csak udvariasak voltak.
2020. febr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!