Dolgozol jelenleg?

Figyelt kérdés
mit , milyen végzettséged van, könnyen találtál munkát a szakmádban
2013. febr. 28. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Londonban jartam egyetemre, Nemzetkozi kapcsolatokat tanultam, tavaly vegeztem es jottem haza, azota egy budapesti nemzetkozi iskolaban dolgozom. A szuleimnek volt kapcsolata az iskola vezetesevel ugyhogy konnyen el tudtak intezni hogy behivjanak interjura, ott pedig mar en taroltam szoval mondhatjuk hogy konnyen talaltam munkat. A "szakteruletemhez" ugymond nem sok koze van, de a diploma kovetelmeny volt itt is.
2013. febr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, irodista, érettségi, könnyen.
2013. febr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen. Nyomdász. Nehezen találtam munkát, a bátyám exbarátnője szerzett nekem helyet.
2013. febr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyelveket beszélő informatikusként nagyon gyorsan találtam munkát, és többet is.
2013. febr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lassan egy éve nem találok munkát.Építész technikusi sulit végeztem.Nyáron elvégeztem egy CNC-s OKJ-s képzést,de pályakezdő nem kell sehová.Ha tudtok valamit szóljatok,Komárom és Esztergom környéke.

37/F

2013. febr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem olyan könnyen. bölcsész diploma+tolmácsképzés, szóval nem egy keresett dolog. 5 felsőfokú nyelvvizsga. otthon másfél évig küldözgettem az önéletrajzom, aztán megléptem külföldre. itt azonnal kaptam munkát és megbecsülnek, megfizetnek, csak sajnos 4 év után is honvágyam van.
2013. febr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nem dolgozom, érettségim van, nagyon nehezen találok állást
2013. márc. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Közgazdász vagyok, angolul és németül beszélek. 99-ben kezdtem el dolgozni, akkor nagyon könnyű volt elhelyezkedni, aztán váltottam, volt ahonnan elküldtek, és voltam munka nélkül is. Legutóbb 2004-ben kerestem munkát, akkor 3 hónap alatt találtam, és azóta is ott dolgozom. Megbecsülnek, megfizetnek, és én is megbecsülöm a munkát.
2013. márc. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!