Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti melyik munkahelyet választa...

Hájaaa kérdése:

Ti melyik munkahelyet választanátok?

Figyelt kérdés

Az első munkahelyen a hangulat nagyon jó, a felettesek viszonylag jófejek, segítenek ahol tudnak jó kedvel dolgozik az ember és a munkaidő is normális(napi 8óra).

A második munkahelyen szigorú munkarend van, nagyon változó munkaidő(4-14óra). Felettesek általában közömbösek, ahogy a munkatársak is. A fizetés viszont 1,5-2,5x több is lehet.


A munkakör nem ugyanaz a két helyen, sőt teljesen különböző.



2013. jan. 18. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen egyértelműen az elsőt! :) Volt már részem amúgy mindkettőben. Egy jó ideje tudom, h inkább kevesebb pénz legyen, mint gyomorgörcs, idegeskedés.
2013. jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mit kell csinálni. De ha az első opciónál azt a bármit jó kedvvel teszed, akkor inkább azt válaszd mint a több pénzt - feltéve, ha arra nincs nagyobb szükséged.

De nálunk pl. a takarítónők minden jókedvűek, beszélgetnek, az informatikusok, gazdaságisok pedig magukba zárkózva ülnek a sarokban és kb. az asztalszomszédjukat is utálják, mégis inkább oda mennék.

2013. jan. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha megadják a nettó 200-at az első helyen, akkor azt. A másodikat akkor ha tényleg kell az a pénz. Az hogy közömbösek még nem világvége persze.
2013. jan. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, az se mindegy, hogy az első helyen 70-et adnak, vagy 150-et. Most 70-es munkahelyen vagyok és kedvesek a felettesek meg jó hangulat van, mégis minél előbb le szeretnék lépni innen.
2013. jan. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ahol felelossegteljes munka zajlik ott bizony szabalyok es teljesitmenyek vannak. Munkakor konkret megjelolese nelkul nehez valaszt adni, de ezek alapjan en egyertelmuen a masodikra mennek.
2013. jan. 25. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A második helyet választottam. Az első helyen voltam ezidáig, mostantól a 2. helyen fogok lenni.

Egyébként az I. munkahely pénzügyi terület volt, a II. pedig inkább a szerencsejáték felé közelít.

2013. jan. 25. 15:31
 7/7 anonim válasza:
Vegul a bankot vagy a kaszinot valasztottad?:D Penzcentrikus vilagban elunk... Ha eltoltom az idom a munkahelyemen, legalabb meg tudjak elni belole...vagy jol tudjak elni....XD Remelem jol dontottel.
2013. ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!