Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sorozatban most az elmúlt...

Sorozatban most az elmúlt hónapban elrontottam dolgokat a munkahelyemen, eddig nem csináltam ilyet, de most elég sokat egymás után, és most kiderült, hogy megint nem csináltam jól valamit. Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy hogy mondjam el a főnökömnek. Nem szeretném, ha kirúgna, mert nagyon kellene a pénz. Két pici gyerek mellett csinálom ezt a munkát, otthonról, és éppen mindkettő beteg volt, de nem szóltam, csak meg akartam csinálni a munkámat, de most ezzel anyagi kárt okoztam a cégnek, ha mégsem jó a megrendelőnek amit kap.
2013. márc. 3. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Szedjél Centrumot ! Mond meg a főnöködnek, hogy ha az ember vitamin és ásványi anyag ellátottsága nem megfelelő, akkor az agya oxigénhiányos lesz és alúlteljesít, de ez most fordúlt elő utoljára, mert Centrum munltivitamint fogsz szedni, amiben optimális arányban vannak benne a szükséges tápanyagok.
2013. márc. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!