Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nektek mi volt a legrosszabb...

Nektek mi volt a legrosszabb állásinterjú-élményetek? Milyen cégnél?

Figyelt kérdés

A történetről röviden pár szót, ha tudnátok mondani.

Melyik, milyen cégnél, területen?



2013. márc. 7. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Egy biztosítónál, ahova titkárnői állásra jelentkeztem, nyelvtudással és interjún derült ki, h értékesíteni kellene. Mondtam, h nem, de a nő győzködni próbált, elég erőszakosan, szinte már kiabált velem...
2013. márc. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
érdekes válasz ez is, nekem is volt ilyen. a biztosítók ilyenek. további élményeket várok!
2013. márc. 7. 13:18
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Behívtak interjúra. Az illető leírta a címet e-mailben, pontos időpontot, helyszínt. Beleírta, hogy szereti a pontosan érkező munkavállalókat.

Idáig minden oké volt, elmentem az adott címre, 10 perccel előbb is ott voltam ahogy illik, vártam türelmesen.

Kopogtam az ajtón 2-3 perccel korábban, Nem nyitottak ajtót, pedig láttam az ablakon hogy vannak bent. Hívtam a számot, nem vette fel.

20 perccel később kijött valaki, odamentem kérdeztem hogy hol találom az embert akihez jöttem interjúra.

Erre közli a manus, hogy ez az ember nincs is most ezen a telephelyen, mert a központba van (20-30 perc utazás).

2013. márc. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Folytatom: kimentem a másik címre, felkeresem az emberkét, bocsánatot se kért. Leültettet és elkezdte darálni, hogy mekkora király ez a cég... blabla...

Kérdezem, hogy hány óra munka, mennyiért.

Erre közli: 8-10 óra, de lehet több is, plusz hétvége, 3 ingyen próbanap és amig ezt nem dolgozom le, addig nem tud bért mondani... Ááááá azt hittem mentem megütöm a palit.

2013. márc. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ez utóbbi szerintem eléggé gyakori, várják az ingyé munkát.
2013. márc. 7. 14:55
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Értékesítő állásinterjú, kezdő webes vállalkozásnál.


Hamar kiderült, hogy ők olyan értékesítőt keresnek, aki megalapozná a majdani programozók majdani versenyképes fizetését, és a tulajdonosok vállalkozói profitját. Kicsit olyan érzésem volt, mintha kereskedelmi igazgatót keresnének, értékesítői pozíció mögé bújtatva.


Rátértünk a fizetésre, 40 ezer + jutalék, bejelentés nélkül persze. Pánikszerűen menekültem a helyszínről.

2013. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Telemarketinges állás volt és szituációs gyakorlatot kellett csinálni. Beégtem kb. Nagyon izgultam.
2013. márc. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nekem is ez volt ma, szituációs gyak. úgy látszik a marketing állások mind ilyen pofaégetősek.
2013. márc. 7. 22:03
 9/9 anonim ***** válasza:

telemarketingesnel az a lenyeg, hogy ne engedd magad lerazni. Ha megfogtad az illetot azzal, ami miatt felhivtad, akkor kerd el az adatokat. A vegen pedig szepen bucsuzz el, es ismeteld el neki 1 mondatban azt, hogy "akkor kuldjuk onnek a bicskatisztito gepet, egy heten belul postai utanvettel kuldjuk Szabo urnak ,melynek osszege 2 Ft. Ha barmi problema adodik, kerem keressen. Kellemes idotoltest a hetvegere"

Vagy a talalkozo itt es itt lesz, ez a kollegam keresi fel Ont...ezen a nap azon orajaban.

2013. márc. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!