Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Burger Kingbe jelentkeznék...

Burger Kingbe jelentkeznék NEM diákként munkára. Kérnek bérigény megjelölést is. Mennyit írjak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Minimálbért +10%


Ha jól nézel ki és/vagy komoly szakmai kompetenciáid vannak, akkor minimálbér +50%.

2013. márc. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A jó kinézet tényleg ennyit számít? :P ... mekkora szemétség :/. Nem mintha ettől jobban menne a buri xD.
2013. márc. 7. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes, régebben volt mindig nálunk a burgerbe kasszás egy dagadt cigány k*rva aki ráadásul bukó is volt.
2013. márc. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*bunkó
2013. márc. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Őszintén nem értem, hogy visszataszító megjelenésű embereket miért tesznek ki kasszába... Én egyik gyorsétterem kasszája mögött megláttam egy ocsmány, ótvaros, ragya hátán-gennyes ragya kinézetű illetőt, és az óta nem megyek oda.


Egyszerűen undorító. Bezzeg azt elvárják (mert én is voltam mekis rabszolga!) hogy minden nap vagy két naponta borotválkozz, de a zsíros haj, a gennyes ragya, és a f@sztest az OK. Hogy is van ez??!

2013. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is jelentkeztem a Burger Kingbe éttermi dolgozónak. Felhívott a közvetítő cég, hogy menjek be interjúra, de előre szól, hogy három műszak, nettó 65ezer forint, és három hónap után 5ezer forint Erzsébet utalvány. Így kalkulálj fizetési igény megjelölést..
2013. márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az szép :D .. én kicsit magasabb összeget jelöltem meg, 80-85 ezret. Eddig még nem jelentkeztek. De magyon kevés az a 65 ezer :P.
2013. márc. 10. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!