Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi az ideális bérigény?

Mennyi az ideális bérigény?

Figyelt kérdés
Közgazdászként végeztem pszf-en. A nyelvtudásom szóban nem igazán megy, de írásban egész jó vagyok. 1 éves tapasztalatom van ebben a könyvelésben. 3 hónapja, hogy már munkát keresek. Eddig ahova elmentem interjúkra úgy éreztem mindig túl sokat kérek. 250e bruttót jó lenne megkeresni, nettóban kb. 160000, ami szerintem nem sok, de nem is kevés, attól függően mihez viszonyítjuk. Előző munkahelyemen, egy multi cégnél ennél egy picivel többet kaptam. Úgy gondoltam ezen alább nem adok, most úgy néz ki mégis muszáj lesz. Fogalmam sincs mennyit 'szabad' mondani. Mennyi lenne a korrekt fizetés egy kis cégnél, egy közepesnél és egy multinál?

2013. jan. 30. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Kisceg 100 kozepes 120 multinal 140 ...de utobbinál gyér nyelvtudással még 90-ert sem fognak felvenni ha ez kovetelmeny.
2013. jan. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
minimálbér elég lesz neked!
2013. jan. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!