Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elveszik az Erzsébet utalványom?

Elveszik az Erzsébet utalványom?

Figyelt kérdés

Mint tudjátok, 2013-tól adómentesen adható értékét 5-ről 8000 ft-ra emelték. A januári bérpapíromon 8000 szerepel, viszont én csak 5000-t kaptam. Itt azonban az erzsébet utalvány legelső ,,lapján'' 5000 volt. A februári bérpapíromon szintén 8ezer forint van, viszont az utalvány nyitó lapján is már 8ezer forint van.

Másra nem tudok gondolni...

Esetleg valaki találkozott ilyennel?

Utánajárhatok ennek valahol?

Következményei lehetnek?


Köszi.



2013. márc. 9. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Átvételkor mennyit írtál alá? Mert ha nyolcat, akkor "nyolcat kaptál".
2013. márc. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

8at.

Értem. És, esetleg.. valami javaslatot tudnál adni?

2013. márc. 10. 02:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a január havi 5 ezer forintot még nem használtad fel, vidd vissza és jelezd, hogy hiba történt, cseréljék ki. Mivel az utalványon általában rajta van a cég neve is, elég zárt a rendszer ahhoz, hogy utánanézzenek és odaadják a maradék 3 ezret. Emellett valószínűleg nekik meg többletük maradt.
2013. márc. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem hinném hogy erről van szó.

Amikor megkaptam a januári fizetést, rákérdeztem hogy fel lett emelve 8ezerre? A válasz természetesen nem volt, de ott nem volt olyan zavaró, mert az erzsébet utalvány első lapján is 5 ezer volt.

2013. márc. 10. 11:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az cafeteriát nálatok ugyanúgy utólag fizetik, ahogy a munkabért? Úgy értem, hogy a decemberi munkádért kapod a fizetésed januárban, így decemberi még a cafeteria is, ami akkor még 5000 forint. Csak egy tipp.
2013. márc. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!